Turkija, Side, Water Side Resort & SPA 5*

Iš Vilniaus rugsėjo 17, 18 d., 7 nakvynės, UAI, Water Side Resort & SPA 5*

Kelionė iš Vilniaus į Turkiją (Antalija); 7 nakvynės. Maitinimas "ultra viskas įskaičiuota" (UAI)- 669 €/asm. standartiniame kambaryje.

Sidėje, už 7 km nuo senamiesčio įsikūrusiame „visiškai viskas įskaičiuota“ atostogų viešbutyje „Water Side Resort & Spa“ yra vaikų žaidimų aikštelė, vandens pramogų parkas, baras, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė ir veikia nemokamas belaidis internetas. Svečiams teikiamos nemokamos pervežimo į privatų paplūdimį paslaugos.

Numeriuose rasite plokščiaekranius televizorius, nemokamus higienos reikmenis, plaukų džiovintuvus ir kasdien nemokamais gaiviaisiais gėrimais pripildomus mini barus. Pro dalies numerių langus matyti jūra arba sodas.

Viešbutyje yra visą parą dirbanti registratūra, verslo centras, kirpykla ir teikiamos cheminio valymo paslaugos.

Užsisakę „visiškai viskas įskaičiuota“ viešnagę galėsite visą dieną vaišintis vietiniais ir kai kuriais užsienietiškais gėrimais bei paskanauti ką tik išspaustų sulčių per pusryčius.

„Water Side Resort & Spa - Ultra All Inclusive“ teritorijoje yra privatus paplūdimys. Svečiams teikiamos automobilių nuomos paslaugos. Apylinkėse galėsite pajodinėti žirgais, panardyti ir pasimėgauti kitomis pramogomis. Už 1,6 km nuo „Water Side Resort & Spa - Ultra All Inclusive“ yra Titreyengol miestelis, už 7 km – Sidės teatras, o už 62 km – Antalijos oro uostas.

Į kainą įskaičiuota: skrydis pirmyn - atgal, rankinis bagažas 5 kg, registruotas bagažas 20 kg, nurodytos trukmės apgyvendinimas viešbutyje su maitinimu, pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas, atstovo paslaugos

Į kainą neįskaičiuota: sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos, ekskursijos.

Kaina: 
669 €
Buvusi kaina: 
675 €


Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt