Tailandas, Sea Breeze Jomtien Resort 3*

Iš Rygos sausio 14, 21, 28 d., 14 nakvynių, BB, Sea Breeze Jomtien Resort 3*

Kelionė iš Rygos į Tailandą: trukmė - 14 nakvynių, kambarys standartinis dvivietis. Maitinimas: pusryčiai (BB)- 879 €/asm.

Vieta: Džomtjenas. Atstumas iki smėlio paplūdimio yra apie 50 m. Atstumas iki kurorto centro yra apie 7 km (Patajos). Atstumas iki oro uosto yra apie 160 km (Bankoko).  Viešbutį nuo paplūdimio skiria gatvė.

Viešbutis: Renovuota 2008 m. Kompleksą sudaro pagrindinis pastatas, A pastatas ir B pastatas. Kambarių skaičius – 277. restoranas, baras (mokama), bevielis internetas (tam tikrose patalpose, mokama), valiutos keitykla, skalbimo paslaugos (mokama), lagaminų saugojimo kambarys, seifas registratūroje, baseinai – 2, gultai prie baseino, skėčiai nuo saulės prie baseino. Viešbutis oficialios kategorijos šalyje neturi.

Kambariai:

Standartinis kambarys: Kambario plotas apie 24 kv.m, kambariai yra B pastate, vonia arba dušas, tualetas, balkonas, oro kondicionierius (vietinis), telefonas, televizorius, mini baras (mokama). Maksimalus apgyvendinimas – 2+2.  Kambaryje galima tik viena papildoma lova (užsakant kambarį su tokia apgyvendinimo galimybe)

Superior tipo kambarys: Kambario plotas apie 28 kv.m, kambariai yra pagrindiniame pastate, vonia arba dušas, tualetas, balkonas, oro kondicionierius (vietinis), telefonas, televizorius, mini baras (mokama). Maksimalus apgyvendinimas – 2+2.  Kambaryje galima tik viena papildoma lova (užsakant kambarį su tokia apgyvendinimo galimybe)

Aktyvus poilsis: Treniruoklių salė. Masažas (mokama)

Vaikams: Lovelės kūdikiams, auklės paslaugos (mokama)

Maitinimas: Galimi maitinimo tipai: Pusryčiai

Pastabos: Maistas ir gėrimai viešbučio restoranuose, kavinėse ir baruose, išvardintuose viešbučio aprašyme, yra tiekiami viešbučio administracijos nustatyta tvarka ir yra mokami priklausomai nuo užsisakyto maitinimo tipo. Atvykus yra paliekamas užstatas. Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis

Į kainą įskaičiuota: skrydis pirmyn - atgal, rankinis ir registruotas bagažai, nurodytos trukmės apgyvendinimas viešbutyje su nurodytu maitinimu, pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas, atstovo paslaugos

Į kainą neįskaičiuota: sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos, ekskursijos

Į Tailando Karalystę vykstančių turistų vizų tvarka

Lietuvos Respublikos piliečiams ir asmenims, turintiems nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje, vykstantiems į turistinę kelionę į Tailando Karalystę, reikalinga tos šalies viza. Lietuvos piliečiai, vykstantys į turistinę kelionę Tailande, šios šalies pasienyje gali gauti 15 d. galiojančią turistinę vizą (Visa on arrival) arba įsigyti turistinę vizą iš anksto Tailando Karalystės garbės konsulate, adresu Jogailos g. 9/Smetonos g. 1, Vilniuje.

Pastaba: Tailando vizos išduodamos tik Lietuvos Respublikos piliečiams ir asmenims, kurie turi leidimą nuolat gyventi Lietuvoje. Kitų šalių piliečiai (ne Lietuvos Respubliko piliečiai ar asmenys turintys nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje) dėl Tailando vizos išdavimo turi kreiptis į jiems pagal šalį priklausantį konsulatą ar ambasadą.

SVARBU: Nuo 2016 m. kovo 1 d. turistas dokumentus vizoms Tailando Karalystės garbės konsulatui privalo pateikti asmeniškai. Dokumentai paštu nepriimami ir netvarkomi. Dokumentai tarpininkaujant kelionių organizatoriui nėra priimami.

Kelionei į Tailando Karalystę tinkami dokumentai: - Lietuvos Respublikos piliečio pasas, kurio galiojimo laikas ne trumpesnis kaip 6 mėn. skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens tapatybės kortelė vykstant į Tailando Karalystę negalioja.

 

Kaina: 
879 €
Buvusi kaina: 
1029 €


Degantys pasiūlymai
688 €
Iš Vilniaus vasario 16 d.,  14 nakvynių, kruizas Nilu...
75 €
Vasario 28 d., 7 nakvynės 3* apartamentuose, SC/HB Residence Igoudar
109 €
165 €
Vasario 28 d., 7 nakvynės 4* viešbutyje, BB/AI, Le Tivoli...
219 €
239 €
Vasario 28 d., 7 nakvynės 4* viešbutyje BB/AI, Royal...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt