Tailandas, Romeo Palace 2*

Iš Rygos sausio 14, 21, 28 d., 14 nakvynių, BB, Romeo Palace Hotel 2*
 
Kelionė iš Rygos į Tailandą: trukmė - 14 nakvynių, kambarys standartinis dvivietis. Maitinimas: pusryčiai (BB)- 799 €/asm.
 
Šiaurinėje Patajoje, už 5 min. kelio pėsčiomis nuo Wong Amat paplūdimio, įsikūrusiame viešbutyje „Romeo Palace Hotel“ siūloma apsistoti numeriuose su balkonais. Čia yra restoranas, įrengtas lauko baseinas. Viešnagės metu galėsite nemokamai naudotis belaidžiu internetu ir pasistatyti automobilį.
 
Už 2 km nuo viešnagės vietos yra Tiesos šventovė, o Patajos paplūdimį ir Bali Hai prieplauką rasite už 2,5 km.
 
Gerai įrengtuose „Palace Romeo“ numeriuose yra televizoriai, asmeniniai seifai, o vonios kambariuose su karšto vandens dušais rasite higienos reikmenų.
 
Laisvalaikiu galėsite žaisti biliardą arba pasivaikščioti paplūdimyje. Pageidaujantiems svečiams teikiamos skalbimo paslaugos. Viešbučio registratūra dirba visą parą.
 
Restorane ruošiami įvairūs tajų ir europietiškos virtuvės valgiai, o bare siūloma užsisakyti užkandžių ir gaivinančių gėrimų.
 
Į kainą įskaičiuota: skrydis pirmyn - atgal, rankinis ir registruotas bagažai, nurodytos trukmės apgyvendinimas viešbutyje su nurodytu maitinimu, pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas
Į kainą neįskaičiuota: sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos, ekskursijos
 
Į Tailando Karalystę vykstančių turistų vizų tvarka
 
Lietuvos Respublikos piliečiams ir asmenims, turintiems nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje, vykstantiems į turistinę kelionę į Tailando Karalystę, reikalinga tos šalies viza. Lietuvos piliečiai, vykstantys į turistinę kelionę Tailande, šios šalies pasienyje gali gauti 15 d. galiojančią turistinę vizą (Visa on arrival) arba įsigyti turistinę vizą iš anksto Tailando Karalystės garbės konsulate, adresu Jogailos g. 9/Smetonos g. 1, Vilniuje.
Pastaba: Vilniuje Tailando vizos išduodamos tik Lietuvos Respublikos piliečiams ir asmenims, kurie turi leidimą nuolat gyventi Lietuvoje. Kitų šalių piliečiai (ne Lietuvos Respubliko piliečiai ar asmenys turintys nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje) dėl Tailando vizos išdavimo turi kreiptis į jiems pagal šalį priklausantį konsulatą ar ambasadą.
SVARBU: Nuo 2016 m. kovo 1 d. turistas dokumentus vizoms Tailando Karalystės garbės konsulatui privalo pateikti asmeniškai. Dokumentai paštu nepriimami ir netvarkomi. Dokumentai tarpininkaujant kelionių organizatoriui nėra priimami.
Kelionei į Tailando Karalystę tinkami dokumentai: - Lietuvos Respublikos piliečio pasas, kurio galiojimo laikas ne trumpesnis kaip 6 mėn. skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens tapatybės kortelė vykstant į Tailando Karalystę negalioja.

 

Kaina: 
799 €


Degantys pasiūlymai
688 €
Iš Vilniaus vasario 16 d.,  14 nakvynių, kruizas Nilu...
75 €
Vasario 28 d., 7 nakvynės 3* apartamentuose, SC/HB Residence Igoudar
109 €
165 €
Vasario 28 d., 7 nakvynės 4* viešbutyje, BB/AI, Le Tivoli...
219 €
239 €
Vasario 28 d., 7 nakvynės 4* viešbutyje BB/AI, Royal...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt