Tailandas, Ambassador Ocean Wing 4*

Iš Rygos sausio 14, 21, 28 d., 14 nakvynių, BB, Ambassador Ocean Wing 4*
 
Kelionė iš Rygos į Tailandą: trukmė - 14 nakvynių, kambarys Deluxe dvivietis. Maitinimas: pusryčiai (BB)- 1099 €/asm.
 
Jamtien paplūdimyje įsikūrusiame 4 žvaigždučių viešbutyje „Ambassador City Jomtien Ocean Wing“ svečiams siūloma paplaukioti lauko baseinuose, pasimėgauti keliuose restoranuose tiekiamais įvairiais tarptautinės virtuvės patiekalais bei nemokamai naudotis visose patalpose veikiančiu belaidžiu internetu. Apgyvendinimo įstaigos teritorijoje yra nemokamų privačių vietų automobiliams.
 
Visuose numeriuose su balkonais, iš kurių atsiveria jūros vaizdai, yra plokščiaekraniai televizoriai ir šaldytuvai. Pro kai kurių numerių langus atsiveria miesto vaizdai.
 
Viešnagės „Ambassador City Jomtien Ocean Wing“ metu galėsite pasportuoti treniruoklių salėje bei lankytis SPA centre, o taip pat – pažaisti tenisą, badmintoną, skvošą ir pasimėgauti kitomis aktyviomis pramogomis.
 
Pusryčių zonoje tiekiami savitarnos pusryčiai.
 
Centrinė Patajos stotis yra už 11 km, o U-Tapao Rayong Patajos tarptautinis oro uostas – už 30 km. 
 
Ši apgyvendinimo įstaiga pripažinta esanti vienoje geriausiai vertinamų vietovių mieste Na Jomtien! Svečiai čia jaučiasi laimingesni nei kitose kaimynystėje esančiose apgyvendinimo įstaigose.
Į kainą įskaičiuota: skrydis pirmyn - atgal, rankinis ir registruotas bagažai, nurodytos trukmės apgyvendinimas viešbutyje su nurodytu maitinimu, pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas, atstovo paslaugos
Į kainą neįskaičiuota: sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos, ekskursijos
 
Į Tailando Karalystę vykstančių turistų vizų tvarka
 
Lietuvos Respublikos piliečiams ir asmenims, turintiems nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje, vykstantiems į turistinę kelionę į Tailando Karalystę, reikalinga tos šalies viza. Lietuvos piliečiai, vykstantys į turistinę kelionę Tailande, šios šalies pasienyje gali gauti 15 d. galiojančią turistinę vizą (Visa on arrival) arba įsigyti turistinę vizą iš anksto Tailando Karalystės garbės konsulate, adresu Jogailos g. 9/Smetonos g. 1, Vilniuje.
Pastaba: Vilniuje Tailando vizos išduodamos tik Lietuvos Respublikos piliečiams ir asmenims, kurie turi leidimą nuolat gyventi Lietuvoje. Kitų šalių piliečiai (ne Lietuvos Respubliko piliečiai ar asmenys turintys nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje) dėl Tailando vizos išdavimo turi kreiptis į jiems pagal šalį priklausantį konsulatą ar ambasadą.
SVARBU: Nuo 2016 m. kovo 1 d. turistas dokumentus vizoms Tailando Karalystės garbės konsulatui privalo pateikti asmeniškai. Dokumentai paštu nepriimami ir netvarkomi. Dokumentai tarpininkaujant kelionių organizatoriui nėra priimami.
Kelionei į Tailando Karalystę tinkami dokumentai: - Lietuvos Respublikos piliečio pasas, kurio galiojimo laikas ne trumpesnis kaip 6 mėn. skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens tapatybės kortelė vykstant į Tailando Karalystę negalioja.

 

Kaina: 
1099 €


Degantys pasiūlymai
688 €
Iš Vilniaus vasario 16 d.,  14 nakvynių, kruizas Nilu...
75 €
Vasario 28 d., 7 nakvynės 3* apartamentuose, SC/HB Residence Igoudar
109 €
165 €
Vasario 28 d., 7 nakvynės 4* viešbutyje, BB/AI, Le Tivoli...
219 €
239 €
Vasario 28 d., 7 nakvynės 4* viešbutyje BB/AI, Royal...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt