Rodas, viešbutis Loutanis 3*

Birželio 1 d., 7 nakvynės 3* AI viešbutyje Loutanis

7 nakvynės, maitinimo tipas AI (viskas įskaičiuota)- 185 €/asm. dviviečiame standartiniame kambaryje

Už 600 metrų nuo Afandou paplūdimio įsikūrusiame iš trijų pastatų sudarytame viešbutyje „Loutanis Hotel“ yra 2 lauko baseinai, savitarnos restoranas, užkandžių baras prie baseino bei numeriai su balkonais, iš kurių matosi baseinas arba sodas.

Skoningai įrengtuose „Loutanis“ numeriuose rasite oro kondicionierius, palydovinius kanalus rodančius televizorius, mini šaldytuvus ir vonios kambarius.

Patogioje vietoje, prie baseino, esančiame užkandžių bare galėsite užsisakyti įvairių gėrimų, kavos ir lengvų patiekalų. Savitarnos restorane patiekiami šalti ir karšti graikiški bei tarptautiniai valgiai.

Aplink baseinus sustatytos kėdės, stalai, gultai ir skėčiai. Svečiams teikiamos nemokamos pervežimo mikroautobusu į netoliese plytinčius Limanaki ir Kolymbia paplūdimius paslaugos. Vaikams įrengtas varlinukas ir žaidimų aikštelė.

Už 12 km nuo „Loutanis Hotel“ yra pajūrio miestelis Faliraki, už 6 km - „Afandou“ golfo aikštynas, už 23 km - Rodo miestas, o už 28 km - Diagoro oro uostas.

Į  kainą įskaičiuota: 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje su maitinimu "viskas įskaičiuota" (AI).

Į kainą neįskaičiuota: skrydžių iš Kauno į Rodą ir atgal bilietai, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal (26 €), sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos.

Skrydžio informacija:   Į Rodą nuskrendama ir grįžtama pigiųjų skrydžių aviakompanijų reguliariais tiesioginiais reisais. Skrydžių bilietus klientai gali įsigyti savarankiškai arba pasinaudodami agentūros Relaksturas paslaugomis

Kaina: 
185 €
Buvusi kaina: 
297 €


Degantys pasiūlymai
279 €
696 €
Iš Rygos gruodžio 16 d., 7nakv., AI, Minamark Beach...
299 €
666 €
Iš Rygos gruodžio 16 d., 7 nakv.,  AI, Titanic Resort...
315 €
585 €
Iš Rygos gruodžio 16 d., 7 naktys,  AI, Sea Gull

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt