Malta, viešbutis The St.George's Park 3*

Gegužės 10 d., 7 nakvynės Maltoje 3* viešbutyje RO/AI The St.George's Park Hotel 3*

Trukmė - 7 nakvynės (galimi ir kiti variantai), maitinimo tipai pasirinktinai:  RO (be maitinimo)- 84 €, BB (pusryčiai)- 105 €, HB (pusryčiai ir vakarienė)- 140 €, AI (viskas įskaičiuota)- 203 €. Kainos pateiktos vienam asmeniui dviviečiame kambaryje.

Malta – tai nedidelė valstybė, įsikūrusi Viduržemio jūroje esančioje salų grupėje, esančioje tarp Sicilijos ir Šiaurės Afrikos pakrantės. Jai priklauso septynios salos, iš kurių tik trys – Maltos, Gozo ir Komino salos – yra gyvenamos. Bendras Maltos salyno plotas tesudaro 316 kv. km. Šiose salose žmonės gyveno jau apie 5200 m. pr. Kr. Maltai pavadinimą davė finikiečiai, pavadindami salą Malat, arba “saugiu uostu”. Taip pat Malta garsėja puikiais smėlėtais paplūdimiais, vaizdingomis uolėtomis pakrantėmis, puikiu kraštovaizdžiu, skaidria jūra. Maltą yra pamėgę povandeninio nardymo mėgėjai. Valeta – Maltos sostinė, turinti tik apie 7000 gyventojų. Didžiausias šalies miestas – Birkirkara (daugiau nei 22 000 gyventojų).

Maltai būdingas Viduržemio jūros klimatas: šiltos ir sausos vasaros bei drėgnos ir švelnios žiemos. Žiemos metu karšti siroko vėjai iš Afrikos Sacharos atneša šilumą. Turizmui palankus metas – vasario-spalio mėnesiai. Vidutinė sausio mėnesio temperatūra +12°C, o liepą +27°C. Tad maudytis galima beveik ištisus metus.

Po Maltą patogu keliauti tiek automobiliu, tiek visuomeniniu transportu. Naudojantis taksi paslaugomis tenka kioske įsigyti bilietėlį. Maltos saloje kursuojantys autobusai yra geltonos-raudonos spalvos, Gozo saloje – pilkos-raudonos spalvos. Maltoje automobilį išsinuomoti galima tik asmenims, sulaukusiems 23 metų. Maltoje eismas vyksta kairiąja kelio puse. Tai  viena saugiausių šalių pasaulyje. Maltiečiai yra ramūs, nuoširdūs ir draugiški žmonės. Malta nuo 2004 m. yra Europos Sąjungos narė, jos valiuta – euras.

Viešbutis: St.Georges Park poilsio kompleksas yra įsikūres St. Julian's miesto pačiame Pacivilio rajono centre, nuostabioje vietovėje St.Georges netoli Valetos. Netoliese yra "Dragonar" kazino, parduotuvės, barai ir restoranai. Iki jūros tik 300 m, o iki smėlio paplūdimio St.George's Bay- 500 m.

Viešbutyje yra 432 numeriai, įskaitant 192 apartamentus ir 56 studijas, kur pamėgę svečiai grįžta metai iš metų. Vestibiulyje yra 24 valandas per parą dirbanti registratūra, valiutos keitykla, liftas ir žaidimų kambarys. Čia yra kavinė, baras ir restoranas su interneto prieeigos zona. Svečiai gali naudotis kambarių tarnybos ir skalbyklos paslaugomis (už papildomą mokestį).

Visuose numeriuose yra atskiras vonios kambarys, palydovinė televizija seifas, individualiai reguliuojami ventiliatoriai ir šildytuvai, balkonai arba terasos. Studijose ir apartamentuose yra įrengtos virtuvėlės.

Viešbutyje yra du lauko baseinai su atskirta zona vaikams ir su skėčiais bei gultais, o taip pat užkandžių baru prie baseino.

Į  kainą įskaičiuota: 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kainą neįskaičiuota: skrydžių iš Vilniaus į Maltą ir atgal bilietai, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal (18 €), sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos.

Skrydžio informacija:   Į Maltą nuskrendama ir grįžtama pigiųjų skrydžių aviakompanijų reguliariais tiesioginiais reisais. Skrydžių bilietus klientai gali įsigyti savarankiškai arba pasinaudodami agentūros Relaksturas paslaugomis

Kaina: 
84 €


Degantys pasiūlymai
349 €
488 €
Gegužės 30 d., 7 naktys, AI, Olympus Thea 4*
125 €
195 €
Gegužės 3, 10, 17, 24 d., 7 nakvynės 4* SPA viešbutyje AI...
140 €
Gegužės 31 d., 7 naktys 5* SPA viešbutyje BB/AI Victoria...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt