Malta, viešbutis The Santa Maria 3*

Gegužės 10 d., 7 nakvynės 3* viešbutyje, RO/AI The Santa Maria Hotel

Trukmė - 7 nakvynės (galimi ir kiti variantai), maitinimo tipai pasirinktinai:  RO (be maitinimo)- 77 €/asm., BB (pusryčiai)- 98 €/asm., HB (pusryčiai ir vakarienė)- 140 €/asm., AI (viskas įskaičiuota)- 196 €/asm.

Malta – tai nedidelė valstybė, įsikūrusi Viduržemio jūroje esančioje salų grupėje, esančioje tarp Sicilijos ir Šiaurės Afrikos pakrantės. Jai priklauso septynios salos, iš kurių tik trys – Maltos, Gozo ir Komino salos – yra gyvenamos. Bendras Maltos salyno plotas tesudaro 316 kv. km. Šiose salose žmonės gyveno jau apie 5200 m. pr. Kr. Maltai pavadinimą davė finikiečiai, pavadindami salą Malat, arba “saugiu uostu”. Taip pat Malta garsėja puikiais smėlėtais paplūdimiais, vaizdingomis uolėtomis pakrantėmis, puikiu kraštovaizdžiu, skaidria jūra. Maltą yra pamėgę povandeninio nardymo mėgėjai. Valeta – Maltos sostinė, turinti tik apie 7000 gyventojų. Didžiausias šalies miestas – Birkirkara (daugiau nei 22 000 gyventojų).

Maltai būdingas Viduržemio jūros klimatas: šiltos ir sausos vasaros bei drėgnos ir švelnios žiemos. Žiemos metu karšti siroko vėjai iš Afrikos Sacharos atneša šilumą. Turizmui palankus metas – vasario-spalio mėnesiai. Vidutinė sausio mėnesio temperatūra +12°C, o liepą +27°C. Tad maudytis galima beveik ištisus metus.

Po Maltą patogu keliauti tiek automobiliu, tiek visuomeniniu transportu. Naudojantis taksi paslaugomis tenka kioske įsigyti bilietėlį. Maltos saloje kursuojantys autobusai yra geltonos-raudonos spalvos, Gozo saloje – pilkos-raudonos spalvos. Maltoje automobilį išsinuomoti galima tik asmenims, sulaukusiems 23 metų. Maltoje eismas vyksta kairiąja kelio puse. Tai  viena saugiausių šalių pasaulyje. Maltiečiai yra ramūs, nuoširdūs ir draugiški žmonės. Malta nuo 2004 m. yra Europos Sąjungos narė, jos valiuta – euras.

Viešbutis: "The Santa Maria“ įsikūręs Bugiboje, Maltos saloje, vos už 450 metrų nuo pakrantės. Svečiams siūloma naudotis lauko baseinu bei atvira terasa ir bendrose patalpose nemokamai naudotis belaidžiu internetu.

Viešbutyje kas rytą tiekiami saldūs ir pikantiški savitarnos pusryčiai, kurių metu galima mėgautis raguoliais, kiaušiniais bei sūrio užkandžiais. Restorane kviečiama užsisakyti vietinių ir tarptautinių valgių.

Visuose numeriuose yra balkonai, televizoriai, ventiliatoriai ir vonios kambariai, kuriuose įrengti dušai.

Iš apgyvendinimo įstaigos šiek tiek daugiau nei per 10 minučių nuvažiuosite iki didžiausio Ghadira smėlio paplūdimio. Per 20 minučių nuvyksite į Cirkevos keltų uostą, iš kurio galėsite nuplauti į mažesnes Gozo ir Komino salas.

Į  kainą įskaičiuota: 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kainą neįskaičiuota: skrydžių iš Vilniaus į Maltą ir atgal bilietai, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal (18 €), sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos.

Skrydžio informacija:   Į Maltą nuskrendama ir grįžtama pigiųjų skrydžių aviakompanijų reguliariais tiesioginiais reisais. Skrydžių bilietus klientai gali įsigyti savarankiškai arba pasinaudodami agentūros Relaksturas paslaugomis

Kaina: 
77 €
Buvusi kaina: 
175 €


Degantys pasiūlymai
259 €
337 €
Gegužės 9 d., 7 naktys 4* viešbutyje BB/AI Gran Hotel Bali
839 €
Birželio 16, 19, 21, 23 d., 7 naktys, UAI, Long Beach Resort...
489 €
Iš Vilniaus birželio 20 d. kelionė su 7 nakvynėmis AI,...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt