Malta, viešbutis The Bugibba Hotel 3*

Gegužės 3, 10, 17, 24 d. 7 nakvynės Maltoje 3* viešbutyje RO/AI The Bugibba Hotel

7 nakvynės Maltoje 3* viešbutyje su pasirinktu maitinimo tipu: RO (be maitinimo)- 91 €/asm., BB (su pusryčiais)- 116 €/asm., HB (pusryčiai ir vakarienė)- 155 €/asm., AI (viskas įskaičiuota)- 215 €/asm. Kainos nurodytos vienam asmeniui dviviečiame kambaryje.

Malta – tai nedidelė valstybė, įsikūrusi Viduržemio jūroje esančioje salų grupėje, esančioje tarp Sicilijos ir Šiaurės Afrikos pakrantės. Jai priklauso septynios salos, iš kurių tik trys – Maltos, Gozo ir Komino salos – yra gyvenamos. Bendras Maltos salyno plotas tesudaro 316 kv. km. Šiose salose žmonės gyveno jau apie 5200 m. pr. Kr. Maltai pavadinimą davė finikiečiai, pavadindami salą Malat, arba “saugiu uostu”. Taip pat Malta garsėja puikiais smėlėtais paplūdimiais, vaizdingomis uolėtomis pakrantėmis, puikiu kraštovaizdžiu, skaidria jūra. Maltą yra pamėgę povandeninio nardymo mėgėjai. Valeta – Maltos sostinė, turinti tik apie 7000 gyventojų. Didžiausias šalies miestas – Birkirkara (daugiau nei 22 000 gyventojų).

Maltai būdingas Viduržemio jūros klimatas: šiltos ir sausos vasaros bei drėgnos ir švelnios žiemos. Žiemos metu karšti siroko vėjai iš Afrikos Sacharos atneša šilumą. Turizmui palankus metas – vasario-spalio mėnesiai. Vidutinė sausio mėnesio temperatūra +12°C, o liepą +27°C. Tad maudytis galima beveik ištisus metus.

Po Maltą patogu keliauti tiek automobiliu, tiek visuomeniniu transportu. Naudojantis taksi paslaugomis tenka kioske įsigyti bilietėlį. Maltos saloje kursuojantys autobusai yra geltonos-raudonos spalvos, Gozo saloje – pilkos-raudonos spalvos. Maltoje automobilį išsinuomoti galima tik asmenims, sulaukusiems 23 metų. Maltoje eismas vyksta kairiąja kelio puse. Tai  viena saugiausių šalių pasaulyje. Maltiečiai yra ramūs, nuoširdūs ir draugiški žmonės. Malta nuo 2004 m. yra Europos Sąjungos narė, jos valiuta – euras.

Viešbutis: Vos už 2 minučių kelio pėsčiomis nuo jūros kranto ir Budžibos autobusų stoties, Qawra pusiasalyje, įsikūrusiame komplekse „Blue Sea Bugibba Hotel & Apartments“ rasite restoraną, barą bei vidaus ir lauko baseinus. Visuose numeriuose veikia centrinės šildymo ir oro kondicionavimo sistemos.

Restorane ruošiami savitarnos vietinės virtuvės valgiai, o bare „Jack's“ ir prie baseino patiekiami gėrimai bei užkandžiai.

Paprastu Viduržemio jūros regiono stiliumi dekoruotuose numeriuose ir apartamentuose yra kabelinius kanalus rodantys televizoriai ir vonios kambariai su voniomis. Daugumoje numerių rasite balkonus, iš kurių atsiveria baseino, vidinio kiemo arba gatvės vaizdai. Apartamentuose įrengtos virtuvėlės su šaldytuvais.

Vos per kelias minutes pėsčiomis nuo „Blue Sea Bugibba“ nueisite iki įvairių barų, restoranų ir klubų.

Numerių skaičius: 170

Į  kainą įskaičiuota: 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kainą neįskaičiuota: skrydžių iš Vilniaus į Maltą ir atgal bilietai, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal (18 €) sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos.

Skrydžio informacija: Į Maltą nuskrendama ir grįžtama pigiųjų skrydžių aviakompanijų reguliariais tiesioginiais reisais. Skrydžių bilietus klientai gali įsigyti savarankiškai arba pasinaudodami agentūros Relaksturas paslaugomis

Kaina: 
91 €


Degantys pasiūlymai
259 €
337 €
Gegužės 9 d., 7 naktys 4* viešbutyje BB/AI Gran Hotel Bali
839 €
Birželio 16, 19, 21, 23 d., 7 naktys, UAI, Long Beach Resort...
489 €
Iš Vilniaus birželio 20 d. kelionė su 7 nakvynėmis AI,...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt