Malta, viešbutis Canifor 4*

Gegužės 10 d., 7 naktys 4* viešbutyje BB/AI Canifor Hotel

7 naktys (galimi ir kiti variantai), maitinimas pasirinktinai: BB (pusryčiai)- 161 €/asm., HB (pusryčiai ir vakarienė)- 189 €/asm., AI (viskas įskaičiuota)- 273 €/asm.

Malta – tai nedidelė valstybė, įsikūrusi Viduržemio jūroje esančioje salų grupėje, esančioje tarp Sicilijos ir Šiaurės Afrikos pakrantės. Jai priklauso septynios salos, iš kurių tik trys – Maltos, Gozo ir Komino salos – yra gyvenamos. Bendras Maltos salyno plotas tesudaro 316 kv. km. Šiose salose žmonės gyveno jau apie 5200 m. pr. Kr. Maltai pavadinimą davė finikiečiai, pavadindami salą Malat, arba “saugiu uostu”. Taip pat Malta garsėja puikiais smėlėtais paplūdimiais, vaizdingomis uolėtomis pakrantėmis, puikiu kraštovaizdžiu, skaidria jūra. Maltą yra pamėgę povandeninio nardymo mėgėjai. Valeta – Maltos sostinė, turinti tik apie 7000 gyventojų. Didžiausias šalies miestas – Birkirkara (daugiau nei 22 000 gyventojų).

Maltai būdingas Viduržemio jūros klimatas: šiltos ir sausos vasaros bei drėgnos ir švelnios žiemos. Žiemos metu karšti siroko vėjai iš Afrikos Sacharos atneša šilumą. Turizmui palankus metas – vasario-spalio mėnesiai. Vidutinė sausio mėnesio temperatūra +12°C, o liepą +27°C. Tad maudytis galima beveik ištisus metus.

Po Maltą patogu keliauti tiek automobiliu, tiek visuomeniniu transportu. Naudojantis taksi paslaugomis tenka kioske įsigyti bilietėlį. Maltos saloje kursuojantys autobusai yra geltonos-raudonos spalvos, Gozo saloje – pilkos-raudonos spalvos. Maltoje automobilį išsinuomoti galima tik asmenims, sulaukusiems 23 metų. Maltoje eismas vyksta kairiąja kelio puse. Tai  viena saugiausių šalių pasaulyje. Maltiečiai yra ramūs, nuoširdūs ir draugiški žmonės. Malta nuo 2004 m. yra Europos Sąjungos narė, jos valiuta – euras.

Vieta: viešbutis yra įsikūręs kurorto St Paul įlankoje Qawra Maltos šiaurinėje pakrantėje. Iki kurorto centro vos 500m, kuriame gausu parduotuvių, restoranų, barų. Už 200m yra autobusų stotelė. Populiarioji promenada yra vos keletą minučių nuo viešbučio ir jūros, vos už 300m.

Viešbutyje yra 167 kambariai, trys liftai. Taip pat yra baras su vaizdu į baseiną, kavinė dirbanti 24 val., picerija, tv kambarys, žaidimų kambarys, taip pat restoranas nerūkantiems su vaizdu į baseiną.

Aktyvi veikla. Yra baseinas su atskirta zona vaikams, baseinas/ užkandžių baras, gultai ir skėčiai nuo saulės. Viešbutyje yra sveikatingumo centras ir sūkurinė vonia (už papildomą mokestį), taip pat uždaras plaukimo baseinas. Yra treniruoklių salė, vykstą įvairūs renginiai.

Į  kainą įskaičiuota: 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kainą neįskaičiuota: skrydžių iš Vilniaus į Maltą ir atgal bilietai, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal (18 €), sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos.

Skrydžio informacija:   Į Maltą nuskrendama ir grįžtama pigiųjų skrydžių aviakompanijų reguliariais tiesioginiais reisais. Skrydžių bilietus klientai gali įsigyti savarankiškai arba pasinaudodami agentūros Relaksturas paslaugomis

Kaina: 
161 €
Buvusi kaina: 
275 €


Degantys pasiūlymai
259 €
337 €
Gegužės 9 d., 7 naktys 4* viešbutyje BB/AI Gran Hotel Bali
839 €
Birželio 16, 19, 21, 23 d., 7 naktys, UAI, Long Beach Resort...
489 €
Iš Vilniaus birželio 20 d. kelionė su 7 nakvynėmis AI,...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt