Malta, viešbutis Bella Vista 4*

Rugsėjo 17 d.,  7 naktys 4* viešbutyje BB/AI Bella Vista

7 nakvynės (galimi ir kiti variantai), maitinimo tipas pasirinktinai:  BB (pusryčiai)- 269 €/asm., HB (pusryčiai ir vakarienė)- 305 €/asm., AI (viskas įskaičiuota)- 439 €/asm.

Malta – tai nedidelė valstybė, įsikūrusi Viduržemio jūroje esančioje salų grupėje, esančioje tarp Sicilijos ir Šiaurės Afrikos pakrantės. Jai priklauso septynios salos, iš kurių tik trys – Maltos, Gozo ir Komino salos – yra gyvenamos. Bendras Maltos salyno plotas tesudaro 316 kv. km. Šiose salose žmonės gyveno jau apie 5200 m. pr. Kr. Maltai pavadinimą davė finikiečiai, pavadindami salą Malat, arba “saugiu uostu”. Taip pat Malta garsėja puikiais smėlėtais paplūdimiais, vaizdingomis uolėtomis pakrantėmis, puikiu kraštovaizdžiu, skaidria jūra. Maltą yra pamėgę povandeninio nardymo mėgėjai. Valeta – Maltos sostinė, turinti tik apie 7000 gyventojų. Didžiausias šalies miestas – Birkirkara (daugiau nei 22 000 gyventojų).

Maltai būdingas Viduržemio jūros klimatas: šiltos ir sausos vasaros bei drėgnos ir švelnios žiemos. Žiemos metu karšti siroko vėjai iš Afrikos Sacharos atneša šilumą. Turizmui palankus metas – vasario-spalio mėnesiai. Vidutinė sausio mėnesio temperatūra +12°C, o liepą +27°C. Tad maudytis galima beveik ištisus metus.

Po Maltą patogu keliauti tiek automobiliu, tiek visuomeniniu transportu. Naudojantis taksi paslaugomis tenka kioske įsigyti bilietėlį. Maltos saloje kursuojantys autobusai yra geltonos-raudonos spalvos, Gozo saloje – pilkos-raudonos spalvos. Maltoje automobilį išsinuomoti galima tik asmenims, sulaukusiems 23 metų. Maltoje eismas vyksta kairiąja kelio puse. Tai  viena saugiausių šalių pasaulyje. Maltiečiai yra ramūs, nuoširdūs ir draugiški žmonės. Malta nuo 2004 m. yra Europos Sąjungos narė, jos valiuta – euras.

Vieta. Viešbutis „Bella Vista“ įsikūręs Šv. Pauliaus įlankoje, už 10 minučių kelio pėsčiomis nuo Qawra miesto centro ir 15 minučių nuo Bugibba autobusų stoties. Viešbutyje yra uždaras ir lauko baseinai bei ant stogo įrengta terasa su sūkurine vonia.

Erdviuose numeriuose yra balkonai, iš kurių atsiveria vaizdai į užmiesčio gamtą arba baseiną. Visuose numeriuose rasite palydovinius kanalus rodančius televizorius, vonios kambarius ir ventiliatorius, o pagal pageidavimą galėsite naudotis oro kondicionieriais, mini barais bei virduliais.

Viešbutyje „Bella Vista“ yra treniruoklių salė ir sauna, vestibiulyje eksponuojami senoviniai automobiliai, o grožio centre siūlomos įvairiausios procedūros ir masažai.

Restorane pusryčių, pietų ir vakarienės metu galėsite paskanauti Viduržemio jūros regiono valgių, kurie patiekiami savitarnai. Poilsio bare „Tate“ rengiami gyvos muzikos vakarai ir kino filmų peržiūros.

Darbuotojai suteiks daugybę naudingos informacijos apie lankytinas Maltos vietas. Viešbutyje siūlomas nemokamas pervežimas į ir iš Bugibba aikštės ir Qawra centro.

Į  kainą įskaičiuota: 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kainą neįskaičiuota: skrydžių iš Vilniaus į Maltą ir atgal bilietai, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal (5 €), sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos.

Skrydžio informacija:   Į Maltą nuskrendama ir grįžtama pigiųjų skrydžių aviakompanijų reguliariais tiesioginiais reisais. Skrydžių bilietus klientai gali įsigyti savarankiškai arba pasinaudodami agentūros Relaksturas paslaugomis

Kaina: 
269 €


Degantys pasiūlymai
209 €
229 €
Rugsėjo 21 d. 7 nakvynės 4* viešbutyje SC/AI Panareti...
589 €
749 €
Rugsėjo 30 d., 7 naktys, AI, Palmeras Beach 5*
309 €
339 €
Rugsėjo 16, 23, 30 d. Pažintinė kelionė su poilsiu prie Adrijos jūros...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt