Maljorka, viešbutis Playamar 2*

Gegužės 7, 18 d. 7 nakvynės 2* viešbutyje SC/AI Playamar Hotel & Apartaments

7 nakvynės (galimi ir kiti variantai), maitinimas pasirinktinai: be maitinimo (SC)- 101 €/asm., pusryčiai (BB)- 150 €/asm., pusryčiai ir vakarienė (HB)- 164 €/asm., "viskas įskaičiuota" (AI)- 259 €/asm.

Viešbutis

Vieta

Šis madingas viešbutis yra įsikūręs S'IIIot gyvenvietės centre, apie 150 m nuo S'Ilot ir Sa Coma parduotuvių bei restoranų. Iki puikaus smėlio paplūdymio su pakrantėje nusidriekusia promenada- apie 100 m, iki autobusų stotelės -200 m.

Kambariai

Kambariai su atskiru vonios kambariu yra skoningai įrengti. Juose yra telefonas, palydovinė / kabelinė televizija, centrinis šildymas, seifas, balkonas arba terasa. Yra galimybė pasirinkti kambarius apartamentų tipo (su virtuvėlėmis).

Sportas / Pramogos

Viešbutis turi 2 baseinus, vaikų pliuškenimosi baseiną, skėčius nuo saulės ir gultus prie baseino, užkandžių barą. Be to svečiai turi galimybę žaisti stalo tenisą, biliardą arba snukerį, jie gali naudotis soliariumu. Viešbutis organizuoja įvairią pramogų programą.

Į  kainą įskaičiuota: 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kainą neįskaičiuota: skrydžių iš Kauno į Maljorką ir atgal bilietai, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal (20 €), sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos.

Skrydžio informacija:   Į Maljorką nuskrendama ir grįžtama pigiųjų skrydžių aviakompanijų reguliariais tiesioginiais reisais. Skrydžių bilietus klientai gali įsigyti savarankiškai arba pasinaudodami agentūros Relaksturas paslaugomis. Kelionė su skrydžiais, pervežimu, 7 nakvynėm ir pasirinktu maitinimu atsieina: SC- 239 €/asm., BB- 285 €/asm., HB- 299 €/asm., AI- 385 €/asm.

Kaina: 
101 €
Buvusi kaina: 
385 €


Degantys pasiūlymai
689 €
729 €
Iš Vilniaus balandžio 16 d.,  7 nakv., HB/AI, Monte...
539 €
749 €
Iš Vilniaus kovo 23 d., 7 naktys,  AI,  Sunrise...
539 €
Gegužės 12 d., 7 nakvynės,  HB/AI,  Hotel Club Costa...
489 €
Iš Vilniaus birželio 1, 8, 15, 22 d., 7 naktys  3*...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt