Maljorka, viešbutis Playa Mar 2*

Gegužės 26 d. 7 nakvynės 2* viešbutyje BB/AI Playa Mar Hotel & Apartaments

7 nakvynės (galimi ir kiti variantai), maitinimas pasirinktinai: pusryčiai (BB)- 168 €/asm. standartiniame kambaryje arba 147 €/asm. priestate; pusryčiai ir vakarienė (HB)- 175 €/asm. standartiniame kambaryje arba 161 €/asm. priestate, "viskas įskaičiuota" (AI)- 273 €/asm. standartiniame kambaryje arba 259 €/asm. priestate.

Viešbutis

Vieta

Šis madingas viešbutis yra įsikūręs S'IIIot gyvenvietės centre, apie 150 m nuo S'Ilot ir Sa Coma parduotuvių bei restoranų. Iki puikaus smėlio paplūdymio su pakrantėje nusidriekusia promenada- apie 100 m, iki autobusų stotelės -200 m.

Kambariai

Kambariai su atskiru vonios kambariu yra skoningai įrengti. Juose yra telefonas, palydovinė / kabelinė televizija, centrinis šildymas, seifas, balkonas arba terasa. Yra galimybė pasirinkti kambarius apartamentų tipo (su virtuvėlėmis).

Sportas / Pramogos

Viešbutis turi 2 baseinus, vaikų pliuškenimosi baseiną, skėčius nuo saulės ir gultus prie baseino, užkandžių barą. Be to svečiai turi galimybę žaisti stalo tenisą, biliardą arba snukerį, jie gali naudotis soliariumu. Viešbutis organizuoja įvairią pramogų programą.

Į  kainą įskaičiuota: 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kainą neįskaičiuota: skrydžių iš Kauno į Maljorką ir atgal bilietai, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal (24 €), sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos.

Skrydžio informacija:   Į Maljorką nuskrendama ir grįžtama pigiųjų skrydžių aviakompanijų reguliariais tiesioginiais reisais. Skrydžių bilietus klientai gali įsigyti savarankiškai arba pasinaudodami agentūros Relaksturas paslaugomis

Kaina: 
147 €


Degantys pasiūlymai
349 €
488 €
Gegužės 30 d., 7 naktys, AI, Olympus Thea 4*
125 €
195 €
Gegužės 3, 10, 17, 24 d., 7 nakvynės 4* SPA viešbutyje AI...
140 €
Gegužės 31 d., 7 naktys 5* SPA viešbutyje BB/AI Victoria...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt