Maljorka, viešbutis Playa Blanca 2*

Gegužės 26 d. 7 nakvynės 2* viešbutyje BB/AI Playa Blanca

7 nakvynės (galimi ir kiti variantai), maitinimas pasirinktinai: pusryčiai (BB)- 140 €/asm., pusryčiai ir vakarienė (HB)- 154 €/asm., "viskas įskaičiuota" (AI)- 303 €/asm.

Viešbutis

Siljoto žvejų gyvenvietėje, už 200 metrų nuo Sa Komos paplūdimio įsikūrusiame patogiai įrengtame viešbutyje „Playa Blanca“ yra vidaus ir sezoninis lauko baseinai, mini golfo aikštelė bei nedidelė treniruoklių salė.

Praktiškai įrengtuose „Playa Blanca“ numeriuose rasite balkonus, iš kurių atsiveria žavingi vaizdai, ir vonios kambarius. Svečiai gali išsinuomoti seifus, televizorius, mini barus, ventiliatorius ir šaldytuvus.

„Playa Blanca“ savitarnos restorane su oro kondicionieriumi kasdien patiekiami pusryčiai. Viešbutyje taip pat yra baras, poilsio salonas su televizoriumi, keletas kompiuterių ir baldais apstatyta terasa.

Viešnagės metu galėsite pailsėti baseino teritorijoje sukabintuose hamakuose ar įsitaisę gultuose, pažaisti stalo tenisą, biliardą ar pasportuoti rūsyje įrengtoje treniruoklių salėje su sauna.

Netoli „Playa Blanca“ įsikūrusi nemokama vieša automobilių stovėjimo aikštelė. Viešbutyje galėsite išsinuomoti automobilius ir dviračius, gauti turizmo informacijos bei išsikeisti valiutą. Maždaug už valandos kelio automobiliu nuo „Playa Blanca“ yra Palmos tarptautinis oro uostas. 

Remiantis nepriklausomais atsiliepimais, šis rajonas yra svečių mėgstamiausias vietovėje Sa Koma.

Hotel Playa Blanca svečius priima nuo 2012 m. kov 23 d.

Numerių skaičius: 94

Į  kainą įskaičiuota: 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kainą neįskaičiuota: skrydžių iš Kauno į Maljorką ir atgal bilietai, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal (24 €), sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos.

Skrydžio informacija:   Į Maljorką nuskrendama ir grįžtama pigiųjų skrydžių aviakompanijų reguliariais tiesioginiais reisais. Skrydžių bilietus klientai gali įsigyti savarankiškai arba pasinaudodami agentūros Relaksturas paslaugomis

Kaina: 
140 €


Degantys pasiūlymai
349 €
488 €
Gegužės 30 d., 7 naktys, AI, Olympus Thea 4*
125 €
195 €
Gegužės 3, 10, 17, 24 d., 7 nakvynės 4* SPA viešbutyje AI...
140 €
Gegužės 31 d., 7 naktys 5* SPA viešbutyje BB/AI Victoria...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt