Maljorka, viešbutis Palia Maria Eugenia 4*

Liepos 2 d., 7 nakvynės 4* viešbutyje AI Palia Maria Eugenia

7 nakvynės su maitinimu "Viskas įskaičiuota" (AI)- 539 €/asm. standartiniame kambaryje

Viešbutis „Palia Maria Eugenia“ įsikūręs ant uolos, nuo kurios atsiveria nuostabūs jūros vaizdai, už 500 metrų nuo Kala Domingos paplūdimio. Viešbutyje įrengtas teniso kortas, sauna ir olimpinio dydžio bei keletas kitų baseinų.

„Maria Eugenia“ yra už 10 km nuo Porto Kristo, rytinėje Maljorkos pakrantėje. Viešbučio teritorijoje žaliuoja vešlus palmių sodas, kuriame įrengtos deginimuisi skirtos zonos.

Šviesiuose, erdviuose „Maria Eugenia“ numeriuose yra oro kondicionieriai, balkonai, iš daugelio kurių matosi jūra, bei palydovinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai.

Viešbučio savitarnos restorane patiekiami šviežiai paruošti Viduržemio jūros regiono valgiai. „Palia Maria Eugenia“ taip pat yra prie baseino įrengtas poilsio baras ir skaitykla.

Pasportuoti norintiems viešbučio svečiams siūloma naudotis futbolo ir krepšinio aikštelėmis bei treniruoklių sale. Viešnagės metu galėsite šaudyti iš lanko, lankyti lengvojo kultūrizmo treniruotes bei užsiimti kita įvairia veikla. Jaunieji svečiai nuo 4 iki 12 metų vasarą gali smagiai leisti laiką vaikų klube.

Numerių skaičius: 203, Viešbučių tinklas: Palia Hotels

Į  kainą įskaičiuota: 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kainą neįskaičiuota: skrydžių į Maljorką ir atgal bilietai, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal (32 €), sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos.

Skrydžio informacija:   Į Maljorką nuskrendama ir grįžtama pigiųjų skrydžių aviakompanijų reguliariais tiesioginiais reisais. Skrydžių bilietus klientai gali įsigyti savarankiškai arba pasinaudodami agentūros Relaksturas paslaugomis. Kelionė su skrydžiais, pervežimu, 7 nakvynėm ir maitinimu AI atsieina 739 €/asm.

Kaina: 
539 €


Degantys pasiūlymai
549 €
699 €
Iš Vilniaus birželio 18 d., 7 naktys, AI24h, Aria Claros...
619 €
669 €
Iš Vilniaus birželio 18 d., 7 naktys, AI24h, Tusan Beach...
309 €
329 €
Rugsėjo 15 d., 7 nakvynės 3* AI viešbutyje Bomo Calamos...
345 €
Liepos 7, 10 d., 7 nakvynės 3* BB/HB viešbutyje Marathon...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt