Maljorka, viešbutis HSM Canarios Park 3*

Gegužės 4, 7 d., 7 nakvynės 3* viešbutyje AI HSM Canarios Park

Trukmė - 7 nakvynės (galimos įvairios išvykimo datos ir trukmės), maitinimas "viskas įskaičiuota" (AI)- 225 €/asm. standartiniame dviviečiame kambaryje.

Viešbutis „HSM Hotel Canarios Park“ įsikūręs Kalas de Maljorkoje, už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo Cala Antena paplūdimio. Svečiams organizuojami nemokami pervežimai iki už 1,5 km besidriekiančio Domingos Gran paplūdimio.

Viešbutyje įrengti 2 suaugusiųjų ir 1 vaikų baseinai su baru, gultais bei skėčiais apstatyta terasa, pramogų kambarys ir vaikų žaidimų aikštelė.

Svečiams keletą kartų per savaitę rengiami įvairūs pasirodymai, diskotekos ir kitos dieninės bei vakarinės pramogos. Viešnagės metu galėsite pažaisti tenisą, skvošą, biliardą, mini golfą bei pašaudyti iš lanko. Vaikai laukiami specialiame mini klube.

Iki kurorto centro keletą kartų per dieną važiuoja mokamas traukinys. Netoliese taip pat rasite autobusų stotelę, iš kurios nuvyksite iki Palmos ir Manakoro. Porto Kristas su garsiaisiais Dracho urvais yra vos už 12 km.

Į  kainą įskaičiuota: 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kainą neįskaičiuota: skrydžių iš Kauno į Maljorką ir atgal bilietai, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal (22 €), sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos, kurorto rinkliava

Skrydžio informacija:   Į Maljorką nuskrendama ir grįžtama pigiųjų skrydžių aviakompanijų reguliariais tiesioginiais reisais. Skrydžių bilietus klientai gali įsigyti savarankiškai arba pasinaudodami agentūros Relaksturas paslaugomis. Kelionė su skrydžiais, pervežimu, 7 nakvynėm ir maitinimu "viskas įskaičiuota" atsieina: AI- 415 €/asm.

Kaina: 
225 €


Degantys pasiūlymai
689 €
729 €
Iš Vilniaus balandžio 16 d.,  7 nakv., HB/AI, Monte...
539 €
749 €
Iš Vilniaus kovo 23 d., 7 naktys,  AI,  Sunrise...
539 €
Gegužės 12 d., 7 nakvynės,  HB/AI,  Hotel Club Costa...
489 €
Iš Vilniaus birželio 1, 8, 15, 22 d., 7 naktys  3*...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt