Maljorka, viešbutis Globales Palmanova Palace 4*

Gegužės 19 d., 7 nakvynės 4* viešbutyje HB/AI Globales Palmanova Palace

Trukmė - 7 nakvynės (galimos įvairios išvykimo datos ir trukmės), maitinimas pasirinktinai: pusryčiai ir vakarienė (HB)- 224 €/asm., "Viskas įskaičiuota" (AI)- 294 €/asm. standartiniame dviviečiame kambaryje.

Už 300 metrų nuo Palmanovos paplūdimio įsikūrusiame viešbutyje „Globales Palmanova Palace“ įrengtas didelis lauko baseinas ir nemokamo belaidžio interneto zona. Svečiams siūloma apsistoti erdviuose numeriuose, kuriuose yra oro kondicionieriai, palydovinius kanalus rodantys televizoriai ir balkonai.

Iš ramioje Palmanovos vietoje įsikūrusio „Palmanova Palace“ per 5 minutes nueisite iki įvairių barų ir restoranų. Gyvybingasis naktinėmis pramogomis garsėjantis Magalufas yra arčiau nei už 2 km.

Viešbučio restorane tiekiami tarptautiniai savitarnos valgiai. Svečiai taip pat kviečiami apsilankyti poilsio bare ir bare prie baseino. Pramogų organizatorių komanda rengia dienos užsiėmimus, vakaro pasirodymus ir karaokę.

Paprasto interjero šviesiuose „Globales Palmanova Palace“ numeriuose pastatyti mediniai baldai bei įrengti vonios kambariai su plaukų džiovintuvais. Visą parą dirbančioje registratūroje galėsite išsinuomoti seifus.

Numerių skaičius: 185, Viešbučių tinklas: Hoteles Globales

Į  kainą įskaičiuota: 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kainą neįskaičiuota: skrydžių iš Kauno į Maljorką ir atgal bilietai, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal (16 €), sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos, kurorto rinkliava

Skrydžio informacija:   Į Maljorką nuskrendama ir grįžtama pigiųjų skrydžių aviakompanijų reguliariais tiesioginiais reisais. Skrydžių bilietus klientai gali įsigyti savarankiškai arba pasinaudodami agentūros Relaksturas paslaugomis

 

Kaina: 
224 €
Buvusi kaina: 
319 €


Degantys pasiūlymai
349 €
488 €
Gegužės 30 d., 7 naktys, AI, Olympus Thea 4*
125 €
195 €
Gegužės 3, 10, 17, 24 d., 7 nakvynės 4* SPA viešbutyje AI...
140 €
Gegužės 31 d., 7 naktys 5* SPA viešbutyje BB/AI Victoria...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt