Maljorka, viešbutis Arcos Playa Apartaments

Gegužės 19 d., 7 nakvynės apartamentų tipo viešbutyje Arcos Playa SC/BB

7 nakvynės, pasirinktinai be maitinimo (SC)- 94 €/asm. arba su pusryčiais (BB)- 139 €/asm. Kainos pateiktos vienam asmeniui, apsigyvenant dviese standartiniame 1 miegamojo apartamentų tipo numeryje. Apsistojant kambaryje trims asmenims, nakvynė atsieis pigiau.

Vieta: Kurortinio miestelio S'illot centras. Atstumas iki smėlio paplūdimio yra apie 80 m. Atstumas iki oro uosto yra apie 55 km (Palma de Maljorkos).  Viešbutis dviejų korpusų, kuriuos skiria gatvė.

 

Viešbutis: Apartamentų tipo viešbutis susideda iš dviejų korpusų, kuriuos skiria gatvė.

 

Kambariai

Apartamentų tipo kambariai, kuriuose miegamieji atskirti durimis nuo bendrosios zonos. Pastarojoje įrengta virtuvėlė maisto ruošimui ir valgomasis bei poilsio kampelis.
 

Maitinimas: Galimi maitinimo tipai: be maitinimo, pusryčiai

 

Pastabos: Maistas ir gėrimai viešbučio restoranuose, kavinėse ir baruose, išvardintuose viešbučio aprašyme, yra tiekiami viešbučio administracijos nustatyta tvarka ir yra mokami priklausomai nuo užsisakyto maitinimo tipo. Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis

Į  kainą įskaičiuota: 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kainą neįskaičiuota: skrydžių iš Kauno į Maljorką ir atgal bilietai, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal (28 €), sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos.

Skrydžio informacija:   Į Maljorką nuskrendama ir grįžtama pigiųjų skrydžių aviakompanijų reguliariais tiesioginiais reisais. Skrydžių bilietus klientai gali įsigyti savarankiškai arba pasinaudodami agentūros Relaksturas paslaugomis

Kaina: 
94 €


Degantys pasiūlymai
349 €
488 €
Gegužės 30 d., 7 naktys, AI, Olympus Thea 4*
125 €
195 €
Gegužės 3, 10, 17, 24 d., 7 nakvynės 4* SPA viešbutyje AI...
140 €
Gegužės 31 d., 7 naktys 5* SPA viešbutyje BB/AI Victoria...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt