Kreta, viešbutis Selini Suites 4*

Gegužės 9 d., 7 nakvynės 4* viešbutyje AI Selini Suites

7 nakvynės, maitinimas "viskas įskaičiuota" (AI)- 294 €/asm. standartiniame dviviečiame kambaryje arba 273 €/asm. promo kambaryje.

Viešbutis: Ramioje vietoje, vos už 150 metrų nuo paplūdimio, įsikūrusiame komplekse yra puikiai įrengti numeriai, šaunūs laisvalaikio patogumai ir automobilių stovėjimo aikštelė. Svečiams tiekiami nemokami savitarnos pusryčiai.

Kompleksas „Selini Suites“ dirba kasmet nuo balandžio iki spalio. Svečiai gali atsipalaiduoti erdviuose numeriuose ir mėgautis galimybe savarankiškai ruošti valgį arba gardžiai pavalgyti restorane. Didelis lauko baseinas puikiai tinka atsigaivinti pasidžiaugus Viduržemio jūros saule. Vaikai kviečiami smagiai leisti laiką pramogų kambaryje ir žaidimų kambaryje. Kambaryje su žaidimais pasilinksmins tiek vaikai, tiek suaugusieji.

Netoliese kursuoja įvairus viešasis transportas, kuriuo lengvai pasieksite Kolymbari ir Platanias miestelius. Komplekse „Selini Suites“ taip pat galėsite išsinuomoti automobilį ir mėgautis laisve keliauti po gražius Kretos miestelius savo tempu.

Į  kainą įskaičiuota: 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kainą neįskaičiuota: skrydžių iš Vilniaus į Kretą ir atgal bilietai, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal (54 €), sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos.

Skrydžio informacija:   Į Kretą nuskrendama ir grįžtama pigiųjų skrydžių aviakompanijų reguliariais tiesioginiais reisais. Skrydžių bilietus klientai gali įsigyti savarankiškai arba pasinaudodami agentūros Relaksturas paslaugomis

Kaina: 
273 €
Buvusi kaina: 
329 €


Degantys pasiūlymai
259 €
337 €
Gegužės 9 d., 7 naktys 4* viešbutyje BB/AI Gran Hotel Bali
839 €
Birželio 16, 19, 21, 23 d., 7 naktys, UAI, Long Beach Resort...
489 €
Iš Vilniaus birželio 20 d. kelionė su 7 nakvynėmis AI,...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt