Kreta, viešbutis Chrispy World 4*

Gegužės 9 d., 7 nakvynės 4* viešbutyje  HB/AI, Chrispy World

7 nakvynės, maitinimas pasirinktinai: pusryčiais ir vakariene (HB)- 210 €/asm. standartiniame kambaryje arba 196 €/asm. promo kambaryje; maitinimas "viskas įskaičiuota" (AI)- 280 €/asm. standartiniame kambaryje arba 259 €/asm. promo kambaryje.

Viešbutis

Kreta, Kolimbari: 20 km į vakarus nuo Chanios miesto ir 35 km nuo Chanios oro uosto.

Šis viešbutis įsikūręs šalia jūros (iki paplūdimio 250 m), vienoje gražiausių Kretos vietų. Svečiai kviečiami apsistoti elegantiškuose kambariuose su balkonais, iš kurių atsiveria sodo, jūros arba 3 baseinų vaizdai.

Visuose skoningai dekoruotuose, mediniais baldais apstatytuose numeriuose rasite šiuolaikiškus vonios kambarius, oro kondicionierius, televizorius ir higienos reikmenis. Kai kuriuose numeriuose yra svetainės zonos.

Viešbutyje „Chrispy World“ įrengtas SPA centras, treniruoklių salė, teniso aikštelės, mini golfo aikštynas ir suvenyrų parduotuvė. Jauniesiems skirta vaikų žaidimų aikštelė.

Viešbučio restorane patiekiami savitarnos pusryčiai, pietūs ir vakarienės. Bare galėsite pagurkšnoti gėrimų. Svečiams taip pat teikiamos aptarnavimo numeriuose paslaugos.

Iš „Chrispy World“ automobiliu per keletą minučių nuvažiuosite iki gyvybingo Platanias kurorto, o per 25 minutes – iki Chanijos miesto. Šalia viešbučio yra autobusų stotelė ir reguliariai kursuoja įvairus transportas.

Numerių skaičius: 156

Į  kainą įskaičiuota: 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kainą neįskaičiuota: skrydžių iš Vilniaus į Kretą ir atgal bilietai, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal (54 €), sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos.

Skrydžio informacija:   Į Kretą nuskrendama ir grįžtama pigiųjų skrydžių aviakompanijų reguliariais tiesioginiais reisais. Skrydžių bilietus klientai gali įsigyti savarankiškai arba pasinaudodami agentūros Relaksturas paslaugomis

 

Kaina: 
196 €
Buvusi kaina: 
235 €


Degantys pasiūlymai
484 €
785 €
Vasario 24 d.; 7 naktys,  AI, Titanic Palace 5*
645 €
735 €
Gegužės 15 d., 9 naktys, AI, Ambassador 4*
665 €
Gegužės 15 d., 9 naktys, AI, Pasha Princess 4*
125 €
195 €
Gegužės 3, 10, 17, 24 d., 7 nakvynės 4* SPA viešbutyje AI...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt