Kreta, Chrispy World 4*

Iš Vilniaus birželio 6, 13, 20, 27 d. kelionė su 7 nakvynėmis AI, Chrispy World 4*

Poilsinė kelionė iš Vilniaus su 7 nakvynėmis ir maitinimu "viskas įskaičiuota" (AI)- 609 €/asm. standartiniame  dviviečiame kambaryje.

Viešbutis

Kreta, Kolimbari: 20 km į vakarus nuo Chanios miesto ir 35 km nuo Chanios oro uosto.

Šis viešbutis įsikūręs šalia jūros (iki paplūdimio 250 m), vienoje gražiausių Kretos vietų. Svečiai kviečiami apsistoti elegantiškuose kambariuose su balkonais, iš kurių atsiveria sodo, jūros arba 3 baseinų vaizdai.

Visuose skoningai dekoruotuose, mediniais baldais apstatytuose numeriuose rasite šiuolaikiškus vonios kambarius, oro kondicionierius, televizorius ir higienos reikmenis. Kai kuriuose numeriuose yra svetainės zonos.

Viešbutyje „Chrispy World“ įrengtas SPA centras, treniruoklių salė, teniso aikštelės, mini golfo aikštynas ir suvenyrų parduotuvė. Jauniesiems skirta vaikų žaidimų aikštelė.

Viešbučio restorane patiekiami savitarnos pusryčiai, pietūs ir vakarienės. Bare galėsite pagurkšnoti gėrimų. Svečiams taip pat teikiamos aptarnavimo numeriuose paslaugos.

Iš „Chrispy World“ automobiliu per keletą minučių nuvažiuosite iki gyvybingo Platanias kurorto, o per 25 minutes – iki Chanijos miesto. Šalia viešbučio yra autobusų stotelė ir reguliariai kursuoja įvairus transportas.

Numerių skaičius: 156

Pastabos: Kelionės organizatorius- Alfatour. Maistas ir gėrimai viešbučio restoranuose, kavinėse ir baruose, išvardintuose viešbučio aprašyme, yra tiekiami viešbučio administracijos nustatyta tvarka ir yra mokami priklausomai nuo užsisakyto maitinimo tipo. Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis

Į kainą įskaičiuota: skrydis pirmyn - atgal, rankinis bagažas 5 kg, registruotas bagažas 20 kg, nurodytos trukmės apgyvendinimas viešbutyje su maitinimu, pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas, atstovo paslaugos

Į kainą neįskaičiuota: sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos, ekskursijos, kurorto rinkliava

 

Kaina: 
609 €


Degantys pasiūlymai
346 €
492 €
Iš Vilniaus birželio 13 d., 7 naktys, AI, Hanioti Village...
456 €
549 €
Iš Vilniaus birželio 13 d., 7 naktys, AI, Possidi...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt