Kosta Brava, viešbutis Samba 3*

Rugsėjo 14 d., 7 nakvynės 3viešbutyje BB/AI Hotel Samba, Lloret de Mar

7 nakvynės, (galimos ir kitos trukmės), maitinimas pasirinktinai: pusryčiai (BB)- 205 €/asm., pusryčiai ir vakarienė (HB)- 255 €/asm.,  "viskas įskaičiuota" (AI)- 279 €/asm.

Ši apgyvendinimo įstaiga yra 6 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Už 500 metrų nuo Fenals paplūdimio įsikūrusiame viešbutyje „Samba“ yra sezoninis lauko baseinas, iš viešbučio atsiveria vaizdai į pakrantės miestą Loret de Marą. Kiekviename praktiškai įrengtame numeryje yra balkonas.

Viešbutis „Samba“ įsikūręs ramioje vietoje, vos už 10 minučių kelio pėsčiomis nuo judriojo Loret de Maro centro. Už 600 metrų yra Loret de Maro autobusų stotis, iš kurios tiesiogiai nuvažiuosite į Žironos oro uostą ir Barseloną.

Šviesiuose viešbučio „Samba“ numeriuose veikia palydovinė televizija, iš jų atsiveria vaizdai į baseiną, gatvę arba kalvas. Kiekviename numeryje rasite medinius baldus, galėsite išsinuomoti seifą. Už papildomą mokestį numeriuose galima naudotis belaidžiu internetu.

Viešbučio „Samba“ savitarnos restorane tiekiami vietiniai ir tarptautiniai valgiai. Sezono metu dažnai rengiamos teminės vakarienės. Vasarą taip pat veikia angliško stiliaus baras. 

Remiantis nepriklausomais atsiliepimais, šis rajonas yra svečių mėgstamiausias vietovėje Ljoret de Maras.
 

Į  kainą įskaičiuota: 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kainą neįskaičiuota: skrydžių iš Vilniaus į Barseloną ir atgal bilietai, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal (32 €) sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos, kurorto rinkliava.

Skrydžio informacija: į Barseloną nuskrendama ir grįžtama pigiųjų skrydžių aviakompanijų reguliariais tiesioginiais reisais. Skrydžių bilietus klientai gali įsigyti savarankiškai arba pasinaudodami agentūros Relaksturas paslaugomis

 

Kaina: 
205 €


Degantys pasiūlymai
209 €
229 €
Rugsėjo 21 d. 7 nakvynės 4* viešbutyje SC/AI Panareti...
589 €
749 €
Rugsėjo 30 d., 7 naktys, AI, Palmeras Beach 5*
309 €
339 €
Rugsėjo 16, 23, 30 d. Pažintinė kelionė su poilsiu prie Adrijos jūros...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt