Kosta Brava, viešbutis H Top Calella Palace 4*

Birželio 4, 6 d.,  7 nakvynės 4* viešbutyje RO/AI, H Top Calella Palace

7 nakvynės, (galimi ir kiti variantai), maitinimas pasirinktinai: be maitinimo (RO)- 199 €/asm., pusryčiai (BB)- 209 €/asm., pusryčiai ir vakarienė (HB)- 229 €/asm., viskas įskaičiuota (AI)- 333 €/asm.

Viešbutyje „H Top Calella Palace“ yra uždaras ir lauko baseinai, sūkurinė vonia, o ant stogo įrengta saulės terasa. Šis modernus viešbutis įsikūręs Katalonijos Kosta Maresmėje, už 600 metrų nuo Calella paplūdimio.

Šviesiuose „H Top Calella Palace“ numeriuose yra oro kondicionieriai, balkonai, įrengta palydovinė televizija. Visuose numeriuose yra vonios kambariai su plaukų džiovintuvais.

„H Top Calella Palace“ savitarnos restorane patiekiami vietiniai ir tarptautiniai valgiai. „Viskas įskaičiuota“ maitinimą užsisakę svečiai tarp pagrindinių patiekalų galės užkąsti savitarnos bufete.

Judrusis Loret de Maro miestas yra už 20 km nuo Calella. Žironos oro uostas yra už 40 km, o iki Barselonos traukiniu nuvažiuosite per 1 valandą. Viešbutyje „H Top Calella Palace“ siūlomas nemokamas pervežimas autobusu į vietinius „H Top“ viešbučius, kurių patogumais svečiai gali naudotis nemokamai.

Viešbutyje yra vaikų klubas ir organizuojami dienos užsiėmimai bei sporto veikla. Kas vakarą rengiami spektakliai ir muzikiniai pasirodymai.

Į  kainą įskaičiuota: 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kainą neįskaičiuota: skrydžių iš Vilniaus arba Kauno į Kosta Bravos kurortą ir atgal bilietai, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal (34 €) sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos, kurorto rinkliava.

Skrydžio informacija: į Kostą Bravą nuskrendama ir grįžtama pigiųjų skrydžių aviakompanijų reguliariais tiesioginiais reisais. Skrydžių bilietus klientai gali įsigyti savarankiškai arba pasinaudodami agentūros Relaksturas paslaugomis

Kaina: 
199 €
Buvusi kaina: 
225 €


Degantys pasiūlymai
346 €
492 €
Iš Vilniaus birželio 13 d., 7 naktys, AI, Hanioti Village...
456 €
549 €
Iš Vilniaus birželio 13 d., 7 naktys, AI, Possidi...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt