Kipras, viešbutis New York Plaza Hotel Apartaments 3*

Birželio 6 d., 7 nakvynės 3* viešbutyje New York Plaza Hotel Apartaments, SC/AI

7 nakvynės, maitinimas pasirinktinai: be maitinimo (SC)- 135 €/asm., pusryčiai (BB)- 170 €/asm., pusryčiai ir vakariene (HB)- 247 €/asm., "viskas įskaičiuota" (AI)- 359 €/asm.

Pietiniame Kipro regione, Pafose, už 900 metrų nuo Karalių kapų, įsikūrusiame apartamentų viešbutyje „New York Plaza“ įrengtas lauko baseinas. Patalpose veikia nemokamas belaidis internetas.

Apartamentuose ir studijose rasite balkonus, oro kondicionierius, televizorius, virtuvėles su viryklėmis ir šaldytuvais bei vonios kambarius su voniomis arba dušais ir nemokamais higienos reikmenimis.

Apgyvendinimo įstaigos bare išgersite gėrimų. Viešnagės metu galėsite pažaisti biliardą, o apylinkėse – pažvejoti.

Už 800 metrų nuo „New York Plaza Hotel Apartments“ yra Agioi Anargyroi bažnyčia, o už 1 km – bažnyčia prie Šv. Pauliaus stulpo. Artimiausias, Pafoso, oro uostas įsikūręs už 9 km.

Į  kainą įskaičiuota: 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kainą neįskaičiuota: skrydžių iš Kauno į Kiprą ir atgal bilietai, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal (26 €) sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos.

Skrydžio informacija:   Į Kiprą nuskrendama ir grįžtama pigiųjų skrydžių aviakompanijų reguliariais tiesioginiais reisais. Skrydžių bilietus klientai gali įsigyti savarankiškai arba pasinaudodami agentūros Relaksturas paslaugomis. Kelionė su skrydžiais, pervežimu ir nakvyne, priklausomai nuo pasirinkto maitinimo, atsieina: SC- 303 €/asm., BB- 338 €/asm., HB- 409 €/asm., AI- 515 €/asm.

Kaina: 
135 €


Degantys pasiūlymai
249 €
499 €
Iš Vilniaus gegužės 29 d., 7 naktys, AI, Serra Park 4*...
599 €
709 €
Iš Rygos gegužės 26 d., 7 naktys, AI, Maistrali 4*...
599 €
859 €
Iš Rygos gegužės 26 d., 7 naktys, AI, Zante Park Resort...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt