Kipras, viešbutis Akteon Holiday Village 4*

Gegužės 3, 10 d., 7 naktys 4* viešbutyje AI Akteon Holiday Village

7 nakvynės su maitinimu "viskas įskaičiuota" (AI)- 345 €/asm.

"Akteon Holiday Village“ kompleksas įsikūręs Chloraka miestelio pajūryje. Svečiams siūlomi numeriai su jūros arba sodo vaizdais, įvairaus tipo maitinimas, 2 lauko ir 1 uždaras baseinai bei pramogų programos vaikams.

Erdviuose „Akteon Holiday Village“ studijose ir apartamentuose yra balkonai arba terasos, gerai įrengtos virtuvėlės, seifai ir oro kondicionieriai, veikia palydovinė televizija.

Viešėdami „Akteon Holiday Village“ galėsite atsipalaiduoti sūkurinėje vonioje arba saunoje bei pasilepinti masažais. Kurorte taip pat yra treniruoklių salė ir teniso aikštė.

„Akteon Holiday Village“ vidaus ir lauko restoranuose patiekiami vietinės ir tarptautinės virtuvių valgiai. Baruose siūlomas platus vynų ir kokteilių pasirinkimas.

Kompleksas „Akteon Holiday Village“ yra vos už 500 metrų nuo Pafoso golfo treniruočių aikštyno ir akademijos bei netoli Pafoso paukščių parko. Iki Pafoso oro uosto galima nuvažiuoti per 20 minučių. Komplekse įrengta nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Į  kainą įskaičiuota: 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kainą neįskaičiuota: skrydžių iš Kauno į Kiprą ir atgal bilietai, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal (30 €), sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos.

Skrydžio informacija:   Į Kiprą nuskrendama ir grįžtama pigiųjų skrydžių aviakompanijų reguliariais tiesioginiais reisais. Skrydžių bilietus klientai gali įsigyti savarankiškai arba pasinaudodami agentūros Relaksturas paslaugomis

Kaina: 
345 €
Buvusi kaina: 
385 €


Degantys pasiūlymai
349 €
488 €
Gegužės 30 d., 7 naktys, AI, Olympus Thea 4*
125 €
195 €
Gegužės 3, 10, 17, 24 d., 7 nakvynės 4* SPA viešbutyje AI...
140 €
Gegužės 31 d., 7 naktys 5* SPA viešbutyje BB/AI Victoria...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt