Kipras, viešbutis Agapinor 3*

Rugpjūčio 30 d. 7 nakvynės 3* viešbutyje BB/AI Agapinor

7 nakvynės, maitinimas pasirinktinai: pusryčiai (BB)- 215 €/asm., pusryčiai ir vakarienė (HB)- 255 €/asm., "viskas įskaičiuota" (AI)- 375 €/asm.

Viešbutis „Agapinor“ įsikūręs Pafoso senamiesčio centre, netoli vietinių parduotuvių, viešųjų parkų, muziejų bei savivaldybės pastato. Šiame viešbutyje yra lauko baseinas bei įrengti numeriai su palydovinius kanalus rodančiais televizoriais.

Šiuolaikiškais baldais apstatytuose šviesiuose „Agapinor“ numeriuose rasite 61 cm įstrižainės plokščiaekranius televizorius ir seifus. Pro dalies numerių langus atsiveria Viduržemio jūros vaizdai.

Pusryčių salėje „Neptune“ patiekiami savitarnos pusryčiai, o restorane „Artemis“ – savitarnos vakarienė. Svečiai taip pat laukiami bare prie baseino „Neptune“, kuriame vasarą dienos metu siūlomi gėrimai ir užkandžiai, bei vakarais dirbančioje kavinėje „Agapinor“.

Viešbutyje įrengtas poilsio salonas ir atvira terasa, kuriuose galėsite pailsėti gėrėdamiesi Pafoso panorama. Į „Agapinor“ darbuotojus galėsite kreiptis bet kuriuo paros metu. Belaidžiu internetu galėsite naudotis už papildomą mokestį.

Už 3 km nuo „Agapinor“ yra Pafoso Kato rajonas, jo juostas bei daugybė pajūrio tavernų, o už 200 metrų - autobusų stotis. Automobilius galėsite pasistatyti nemokamoje viešbučio aikštelėje.

Į  kainą įskaičiuota: 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kainą neįskaičiuota: skrydžių iš Kauno į Kiprą ir atgal bilietai, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal (26 €) sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos.

Skrydžio informacija:   Į Kiprą nuskrendama ir grįžtama pigiųjų skrydžių aviakompanijų reguliariais tiesioginiais reisais. Skrydžių bilietus klientai gali įsigyti savarankiškai arba pasinaudodami agentūros Relaksturas paslaugomis

Kaina: 
215 €


Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt