Ispanija, Kosta Brava, viešbutis HTop Olympic 3*

Rugpjūčio 7, 14, 21 d. 7 nakvynės 3* viešbutyje  HTop Olympic Hotel, RO/AI

7 nakvynės . Galimos įvairios išvykimo datos bei įvairios trukmės su pageidaujamais maitinimo variantais. Viešbučio kaina 7 nakvynėms standartinime dviviečiame kambaryje (vienam asmeniui) pasirinktinai: be maitinimo (RO)- 349 €, pusryčiai (BB)- 359 €, pusryčiai ir vakarienė (HB)- 385 €, "viskas įskaičiuota" (AI)- 489 €.

Į  kainą įskaičiuota: 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kainą neįskaičiuota: skrydžių iš Vilniaus arba Kauno į Kosta Bravos kurortą ir atgal bilietai, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal (34 €) sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos, vietinė kurorto rinkliava

Viešbutis H Top Olimpyc Callela yra apie 400m nuo Calellos miestelio centro ir apie 700m nuo viešo paplūdimio. 72 km iki Barselonos oro uosto. Priklauso H.TOP HOTELS grupei. Pastatytas 1972 metais, paskutinį kartą atnaujintas 1995 metais. Viešbutį sudaro vienas 7-ių aukštų pastatas, kuriame yra 505 standartiniai double ir pool view tipo numeriai (maks. 4 arba 3+1 asm.).

Komentaras:

Triukšmingoje vietoje, kuklus ekonominio tipo viešbutis. Lyginant su kitais tos pačios klasės viešbučiais yra labai pigus. Jame dažnai apsigyvendina įvairių festivalių dalyviai, sportininkai, moksleiviai ir t.t. Sienos plonos, girdisi triukšmas. Numeriai nenauji, tačiau maistas įvairus, geras. Labai tinkamas neišrankiam jaunimui.

Paplūdimys: smėlio, miesto, skėčiai, gultai, čiužiniai (už papildomą mokestį)

Prie baseino: skėčiai, gultai (nemokamai)

Numeryje: oro kondicionierius (yra), šildymas, patalynės keitimas (2 kartus per savaitę), televizorius (palydovinė), numerių tvarkymas (kasdien), telefonas, seifas (numeryje, už papildomą mokestį), rankšluosčių keitimas (kasdien), vonia/dušas, balkonas, grindys (plytelės)

Viešbučio teritorijoje: internetas, barai, baseinai, gydytojo kabinetas, restoranai, televizijos salė, automobilių nuoma, paštas, valiutos keitykla, poilsio kambarys, automobilių stovėjimo aikštelė (už papildomą mokestį)

Vaikams: lovelė (nemokamai), žaidimų aikštelė, vaikų klubas, pramoginiai renginiai vaikams, diskoteka vaikams, baseinas vaikams (yra)

Pramogos ir sportas; pramoginiai renginiai, žaidimų automatai, vakariniai renginiai, biliardas

Calellos apylinkių vaizdai čia.

Į  kainą įskaičiuota: 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kainą neįskaičiuota: skrydžių į Kostą Bravą ir atgal bilietai, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal (26 €), sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos, kurorto mokestis

Skrydžio informacija:   Į Kosta Bravą nuskrendama ir grįžtama pigiųjų skrydžių aviakompanijų reguliariais tiesioginiais reisais. Skrydžių bilietus klientai gali įsigyti savarankiškai arba pasinaudodami agentūros Relaksturas paslaugomis. Kelionė su skrydžiais, pervežimu ir nakvyne, priklausomai nuo pasirinkto maitinimo, atsieina: RO- 479 €/asm., BB- 489 €/asm., HB- 509 €/asm., AI- 609 €/asm.

 

Kaina: 
349 €


Degantys pasiūlymai
479 €
599 €
Iš Vilniaus liepos 24 d., 7 naktys, AI, Sunberk 3*...
599 €
629 €
Iš Vilniaus liepos 31 d., 7 naktys, AI, Serra Park 4*...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt