Graikija, Olimpinė Rivjera, Sudija Andreas 3-*

Iš Vilniaus birželio 27 d., 7 naktys, SC, Studia Andreas 3-*

Kelionė iš Vilniaus į Graikiją (Salonikai); 7 nakvynės. Maitinimas savarankiškas (SC)- 224 €/asm. 

Vieta: Studija įsikūrusi tik 150 m nuo Kokino Nero miestelio centro, kur Jūsų laukia keletas parduotuvėlių, kepyklėlė, o pačioje jūros pakrantėje – jaukios kavinukės tiekiančios skanius ir nebrangius patiekalus. Daugumoje kavinių galėsite ne tik užsisakyti lenkiškų patiekalų, bet ir susikalbėti lenkiškai. Miestelyje tvyrauja atpalaiduojanti kurortinė atmosfera, vakarais  visi pageidaujantys pašokti  susirenka „King Size“ klube, kuriame gali mėgautis ne tik vietinės gamybos alkoholiniais gėrimais, bet ir lenkišku alumi. Kokino Nero apylinkės skęsta žalumoje, kalnagūbriai, apaugę alyvmedžiais, o pakrantės išraižytos nuostabiomis įlankėlėmis. Gydomojo šaltinio vanduo, pulsuojantis čia pat iš žemės gelmių, padės atsigaivinti nuo vasaros karščio. Pervežimas iš oro uosto užtrunka apie 3 val.  Nuo 2018 m. taikomas miesto mokestis, kuris sieks 3-5 EUR asmeniui/ savaitei. Šį mokestį pageidautina susimokėti prieš apsistojant viešbutyje.

Paplūdimys: Studija nuo žvyro paplūdimio nutolusi tik 30 m. Kokino Nero apylinkėse jūsų laukia labai gražūs Koutsoupia ir Plati Amos prižiūrėti smėlio paplūdimiai (gultai ir skėčiai užsakant ką nors paplūdimio bare – nemokamai).

Kambariai: Erdvūs, šeimyniniai, studio tipo kambariai susideda iš dviejų patalpų: svetainės kambario su virtuvės kampeliu (šaldytuvas, viryklė, indai, įrankiai) ir miegamąja erdve dviems asmenims bei atskiru miegamojo kambariu 2 asmenims. Kambariuose: vonios kambarys su WC, TV (daugumoje apartamentų), balkonas arba terasa su lauko baldais. Didžioji dalis apartamentų turi kondecionerius (už papildomą mokestį 5 EUR/diena). Siūlomi ir studijos tipo kambariai 2 asmenims (vienas kambarys su virtuvės kampeliu ir vonios kambariu). Rankšluosčių nėra, kambarių tvarkymas – savarankiškas. Vaiko lopšio – nėra.

Maitinimas: Maitinimo nėra. Už papildomą mokestį galite įsigyti „lengvas viskas įskaičiuota“ (LAI) programą viešbutyje „Aqua Rosa“. Viešbutis už 350 m. Jame tiekiami pusryčiai ir vakarienės (švediškas stalas). Pietums „souvlaka“ ar „moussaka“ kartu su sriuba, salotomis, vaisiais ir desertu. Neribotas vietinės gamybos alkoholinių gėrimų kiekis nuo 10:00– 22:00 (alus, vynas, ouzo, tsipouro, brendis, kokteiliai). Įsigijus „viskas įskaičiuotą light“ paketą, galite naudotis baru „lenkų zonoje“. Šiame bare rasite gaiviųjų gėrimų ir alkoholinių gėrimų: alaus, balto ir raudonojo vyno.

Sporto ir pramoginiai renginiai: „Lenkų Zona“. Neįmanoma nepasinaudoti proga! Žaidimai, konkursai, sporto renginiai, teminiai vakarėliai, grilio patiekalai ir naujos pažintys. Labai lenkiška ir visuomet su šypsena! Kviečiame septynias dienas per savaitę nuo  18:00 iki 23:00, nuo balandžio 28 d. iki birželio 10 d.

Internetas: Teritorijoje veikia belaidis internetas.

Vietinė kategorija: Trys rakteliai.

Mūsų nuomonė: Stilingi dviejų kambarių apartamentai, šalia jūros – tai išskirtinis pasiūlymas nebrangioms šeimos atostogoms. Priklausomai nuo biudžeto, galima pasirinkti poilsį be maitinimo ir gaminti savarankiškai iš šviežių vietinių produktų. Už papildomą mokestį suaugusiems siūlome įsigyti „viskas įskaičiuota lengvas“ maitinimo tipą, o vaikai iki 12 m. gaus jį nemokamai. Kokino Nero tai puiki vieta pageidaujantiems pažinti Graikiją, aplankyti Meteorus, Atėnus, Skiatos bei Skopelos salas.

Į kainą įskaičiuota: skrydis pirmyn - atgal, rankinis bagažas 5 kg, registruotas bagažas 20 kg, nurodytos trukmės apgyvendinimas viešbutyje su maitinimu, pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas, atstovo paslaugos. Į kainą neįskaičiuota: sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos, ekskursijos, turistinis mokestis. Užsakant kelionę, mokamas 30% avansas. Likusi dalis sumokama 30 dienų prieš kelionę.

Kaina: 
224 €
Buvusi kaina: 
329 €


Degantys pasiūlymai
517 €
Iš Vilniaus birželio 27 d., 7 naktys, AI, Anastasia...
669 €
Liepos 14, 21, 28 d. kelionė su 7 nakvynėmis HB Potamaki Beach 3*
809 €
Iš Vilniaus liepos 21, 28 d. kelionė su 7 nakvynėmis...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt