Graikija, Olimpinė Rivjera, Andromahi 2+*

Iš Vilniaus rugsėjo 12, 19 d., 7 naktys, SC, Studia Andromahi 2+*

Kelionė iš Vilniaus į Graikiją (Salonikai); 7 nakvynės. Maitinimas savarankiškas (SC)- 162 €/asm.

Vieta: Studija įsikūrusi pačiame Kokino Nero miestelio centre, todėl šalia viešbučio rasite daugybė parduotuvių, kepyklėlę ir užeigą. Kokkino Nero jau tapusi pamėgta Lenkijos turistų vieta. Užeigoje, parduotuvėje ir paplūdimyje kalba lenkiškai. Vakarais yra galimybė pašokti vietiniame gerame klube King Size. Vasara ši vieta tampa gyva, čia atvyksta garsūs Šiaurės ir Rytų Europos muzikantai. Čia daug žalumos, pasivaikščiojimo takų, gydomojo vandens šaltinių. Netoli jūros rasite puikių užkandinių, kavinių, kuriuose galima pavakarieniauti už maždaug 7-10 EUR. Iki oro uosto 3 h kelio. Į kainą neįskaičiuotas miesto mokestis, kuris siekia 3-5 EUR asmeniui / savaitei. Šį mokestį pageidautina susimokėti prieš apsistojant viešbutyje.

Paplūdimys: Iki plataus smėlio-žvyro paplūdimio tik 300 m. Kokkino Nero garsėja plačiais smėlėtais paplūdimiais – Koutsoupia ir Plati Amos (skėčiai ir gultai nemokami užsisakius gėrimų bare).

Apgyvendinimas: Erdvūs ir gerai apstatyti dviviečiai kambariai; virtuvės komplektas (šaldytuvas, viryklė, indai ir įrankiai); vonios kambarys su nedideliu balkonu. Yra palydovinė TV. Kambarinių viešbutyje nėra. Nėra galimybės pristatyti lovos kūdikiams.

Maitinimas: Maitinimo nėra. Už papildomą mokestį galite įsigyti „viskas įskaičiuota“ programą viešbutyje Aqua Rosa(už 500 m nuo apartamentų); pusryčiai ir vakarienė (švediškas stalas). Pietums souvlaka ar moussaka kartu su sriuba, salotomis, vaisiais ir desertu. Nevaržomas alkoholinių gėrimų kiekis, vietiniai alkoholiniai gėrimai nuo 10:00-22:00  (alus, vynas ouzo, tsipouro, brendis, kokteiliai). Įsigijus „viskas įskaičiuotą light“ paketą, galite naudotis baru „lenkų zonoje“. Šiame bare rasite gaiviųjų gėrimų ir alkoholinių gėrimų: alaus, balto ir raudono vyno.

Internetas: Nemokamas belaidis internetas.

Vietinė kategorija: Trys rakteliai.

Mūsų nuomonė: Ekonomiškas sprendimas Jūsų atostogoms. Prieinamos atostogos be maitinimo, puikiai tiks tiems, kas nori didžiąja laiko dalį praleisti keliaudami. Norintys įsigyti ,,viskas įskaičiuota” paketą taip pat nenusivils - čia jis siūlomas už prieinamą kainą.

Į kainą įskaičiuota: skrydis pirmyn - atgal, rankinis bagažas 5 kg, registruotas bagažas 20 kg, nurodytos trukmės apgyvendinimas viešbutyje su maitinimu, pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas, atstovo paslaugos. Į kainą neįskaičiuota: sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos, ekskursijos, turistinis mokestis. Užsakant kelionę, mokamas 30% avansas. Likusi dalis sumokama 30 dienų prieš kelionę.

Kaina: 
162 €


Degantys pasiūlymai
346 €
492 €
Iš Vilniaus birželio 13 d., 7 naktys, AI, Hanioti Village...
456 €
549 €
Iš Vilniaus birželio 13 d., 7 naktys, AI, Possidi...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt