Graikija, Atėnai, viešbutis Bomo Calamos Beach Hotel 3*

Rugsėjo 15 d., 7 nakvynės 3* AI viešbutyje Bomo Calamos Beach Hotel

7 nakvynės, maitinimas viskas įskaičiuota (AI)- 309 €/asm. dviviečiame kambaryje į jūros pusę.


Kalamoso mieste, Agioi Apostoloi paplūdimyje, vešlių sodų apsuptyje, įsikūrusiame viešbutyje „Bomo Calamos Beach“ įrengtas baseinas, atvira terasa, 2 restoranai, baras ir teniso kortai. Bendrose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas.

Visuose numeriuose su oro kondicionieriais yra baldais apstatyti balkonai, iš kurių atsiveria Evoikos įlankos vaizdai. Čia taip pat rasite langus nuo grindų iki lubų, šaldytuvus, televizorius ir vonios kambarius su voniomis arba dušais.

Restorane pasimėgausite tarptautiniais ir graikiškais patiekalais, o čia esančioje tavernoje – šviežia žuvimi. Pusryčių salėje svečiams kas rytą patiekiami lengvieji pusryčiai, o pageidaujantys svečiai jais galės mėgautis numeriuose.

Viešbutyje įrengtas klubas vaikams, kuriame organizuojamos įvairios pramogos ir sporto užsiėmimai.

Visą parą dirbančios registratūros darbuotojai gali suteikti informacijos apie apylinkėse vykstančias pramogas. Atėnai yra už 45 km nuo „Bomo Calamos Beach Hotel“, o Atėnų tarptautinis oro uostas – už 58 km. Svečiams suteikiamos nemokamos vietos automobiliams.

Poroms ypač patiko vieta – kelionei dviems asmenims ją įvertino 8,2.

Į  kainą įskaičiuota: 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje su maitinimu "viskas įskaičiuota" (AI).

Į kainą neįskaičiuota: skrydžių į Atėnus ir atgal bilietai, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal (98 €), sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos, ekskursijos

Skrydžio informacija:   Į Atėnus nuskrendama ir grįžtama pigiųjų skrydžių aviakompanijų reguliariais tiesioginiais reisais. Skrydžių bilietus klientai gali įsigyti savarankiškai arba pasinaudodami agentūros Relaksturas paslaugomis. Kelionė su skrydžiais, pervežimu, 7 nakvynėm ir maitinimu (AI) atsieina 505 €/asm.

 

 

Kaina: 
309 €
Buvusi kaina: 
329 €


Degantys pasiūlymai
549 €
699 €
Iš Vilniaus birželio 18 d., 7 naktys, AI24h, Aria Claros...
619 €
669 €
Iš Vilniaus birželio 18 d., 7 naktys, AI24h, Tusan Beach...
309 €
329 €
Rugsėjo 15 d., 7 nakvynės 3* AI viešbutyje Bomo Calamos...
345 €
Liepos 7, 10 d., 7 nakvynės 3* BB/HB viešbutyje Marathon...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt