Egiptas, Hurgada, Regina Swiss Inn Resort 4*

Iš Vilniaus lapkričio 22 d., 7 naktys AI Regina Swiss Inn Resort 4*

Kelionė iš Vilniaus: trukmė - 7 naktys, maitinimas - "Viskas įskaičiuota" (AI). Kambarys standartinis arba vasasarnamio tipo- 469 €/asm.

Hurgadoje esančiame kurortiniame viešbutyje „Regina Resort Hurghada“ yra 3 baseinai ir nardymo centras. Šalia viešbučio plyti privatus smėlėtas paplūdimys, o už 7 km įsikūręs Hurgados tarptautinis oro uostas.

Šiuolaikiško interjero numeriuose ir bungaluose yra oro kondicionieriai, televizoriai, mini barai bei vonios kambariai, kuriuose rasite nemokamų higienos reikmenų. Pro langus matyti jūra arba „Regina Resort Hurghada“ sodas.

Svečiai laukiami tarptautinių patiekalų restorane „El-Zahra“, įvairių itališkų valgių restorane „IL Foro“ ir kitose maitinimo įstaigose. „Shark Stop“ ir paplūdimyje bei prie baseino įrengtuose baruose galėsite lengvai užkąsti ir atsigaivinti gėrimais.

Viešbutyje teikiamos mokamos paviršinio ir giluminio nardymo, burlenčių bei kitų vandens sporto įrenginių nuomos paslaugos. SPA centre už papildomą mokestį galėsite pasilepinti masažais ir pasikaitinti saunoje ar turkiškoje garų pirtyje.

Maitinimas: Galimi maitinimo tipai: Viskas įskaičiuota

Pastabos: Kelionės organizatorius- Kidy Tour. Maistas ir gėrimai viešbučio restoranuose, kavinėse ir baruose, išvardintuose viešbučio aprašyme, yra tiekiami viešbučio administracijos nustatyta tvarka ir yra mokami priklausomai nuo užsisakyto maitinimo tipo. Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis

Į kainą įskaičiuota: skrydis pirmyn - atgal, nurodytos trukmės apgyvendinimas viešbutyje su nurodytu maitinimu, pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas, atstovo paslaugos, rankinis 5 kg ir registruotas 20 kg bagažai 

Į kainą neįskaičiuota: sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos, Egipto viza- 26,50 €/asm.

 

Kaina: 
469 €
Buvusi kaina: 
589 €


Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt