Corfu, viešbutis Telemachos 3*

Gegužės 12, 16 d., 7 naktys  3* viešbutyje HB/AI Telemachos

7 nakvynės su pasirinktu maitinimo tipu (kaina vienam asmeniui dviviečiame kambaryje): pusryčiai ir vakarienė (HB)- 119 €, maitinimas "viskas įskaičiuota" (AI)- 159 €.

Viešbutis. 
Šeimai priklausantis Telemachos yra trijų žvaigždučių viešbutis, įsikūręs nepilną kilometrą nuo paplūdimio ir kelis šimtus metrų nuo Dassia centro. Per 15 min. pėsčiomis pasieksite tiek dassios centrą, tiek paplūdimį. Telemachos siūlo 24 val. priėmimo registratūrą, lauko baseiną, vaikų baseiną, restoraną ir užkandžių barą prie baseino.  Viešbutis yra kalno šlaite, tad gali netikti vaikščiojimo sunkumų turintiems svečiams. Kambariuose yra balkonas arba terasa, vonia arba dušas, wc, telefonas, oro kondicionierius (už papildomą mokestį).
 

Į  kainą įskaičiuota: 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kainą neįskaičiuota: skrydžių iš Vilniaus į Corfu ir atgal bilietai, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal (20 €), sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos.

Skrydžio informacija:   Į Corfu salą nuskrendama ir grįžtama pigiųjų skrydžių aviakompanijų reguliariais tiesioginiais reisais. Skrydžių bilietus klientai gali įsigyti savarankiškai arba pasinaudodami agentūros Relaksturas paslaugomis

 

Kaina: 
119 €


Degantys pasiūlymai
129 €
Gegužės 24 d., 7/14 nakvynių 4* SPA viešbutyje AI Diamant...
265 €
Gegužės 26 d., 7 nakvynės 4* viešbutyje AI, Oceanis...
399 €
519 €
Iš Vilniaus sausio 6, 13 d., 7 nakv., AI, 
199 €
Gegužės 12, 16 d., 7 naktys  4* viešbutyje AI...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt