Corfu, viešbutis Silver Beach 3*

Gegužės 12, 16 d., 7 naktys  3* viešbutyje BB/HB Silver Beach

7 nakvynės su pasirinktu maitinimo tipu (kaina vienam asmeniui dviviečiame kambaryje): pusryčiai (BB)- 63 €/asm., pusryčiai ir vakarienė (HB)- 112 €/asm.

Vieta: šiaurinėje Korfu salos pakrantėje, 150 m nuo Rodo gyvenvietės centro, apie 40 km nuo Korfu miesto ir apie 42 km nuo oro uosto, šalia autobusų stotelės ( apie 3EUR/Korfu, Sidari, Acharavi)

Paplūdimys: viešas, Rodo Beach, apie 350 m nuo viešbučio, smėlio - žvyro, geras priėjimas prie vandens, gultai ir skėčiai mokami.

Viešbutis: 60 kambarių šeimos viešbutis, graikų kategorija C, renovuotas 2008m., restoranas ir du barai (1 prie baseino), 400 kv.m baseina su hidromasažu ir išskirta vaikų zona, sodas. Vyksta graikiški vakarai.

Trumpai apie Korfu salą:

Tai viena įdomiausių Graikijos salų Jonijos jūroje. Sala yra Graikijos vakarinėje pakrantėje. Ši sala pati žaliausia iš visų Graikijos salų, kurioje auga daugiau kaip 3 milijonai alyvmedžių. Korfu sala laikoma tarptautiniu turistų centru. Ši sala yra antra pagal dydį Jonijos jūroje. Pagal kraštovaizdį Korfu salą galima suskirstyti į tris dalis. Šiaurinėje salos dalyje stovi kalnai, vidurinėje dalyje yra slėniai bei kalvos, o pietinėje – derlingi slėniai. Aukščiausia salos vieta – kalnas Pantokrator, kurio aukštis 911 m. virš jūros lygio. Saloje yra du ežerai ir keturios upės, kurios dažniausiai išdžiūna vasaros sezono metu, tačiau vėl prisipildo žiemą. Plotas - 592.877 km² , gyventojų skaičius - 107,879. Sostinė – Korfu. Valiuta – euras. Kalba – graikų, anglų, prancūzų ir vokiečių kalbos.
Klimatas – šiltas Viduržemio jūros klimatas. Oro temperatūra niekada neviršija 39 laipsnių karščio. Gegužės mėn. – 19 oC, birželio mėn. – 24 oC, liepos mėn. – 28 oC, rugpjūčio mėn. – 31 oC, rugsėjo mėn. – 32 oC, spalio mėn. – 28 oC. Vandens temperatūra nuo 16 iki 24 oC. Jūros vandens temperatūra gegužės mėnesį – 21 laipsnių šilumos, rugpjūtį – 27 laipsniai šilumos, spalį – 22 laipsniai šilumos. Lapkritis, gruodis, sausis, vasaris ir kovas yra lietingi mėnesiai.
Geriausias laikas apsilankyti šioje vaizdingoje saloje – nuo gegužės iki spalio mėnesio.
Korfu saloje yra daugybė paplūdimių su smėlėtomis, uoluotomis ar negyvenamomis įlankomis.
Atostogaujant šioje Graikijos saloje laiką leisti galima ne tik paplūdimiuose, bet ir aplankyti Korfu miestus bei Albaniją.

Į  kainą įskaičiuota: 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kainą neįskaičiuota: skrydžių iš Vilniaus į Corfu ir atgal bilietai, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal (30 €), sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos.

Skrydžio informacija:   Į Corfu salą nuskrendama ir grįžtama pigiųjų skrydžių aviakompanijų reguliariais tiesioginiais reisais. Skrydžių bilietus klientai gali įsigyti savarankiškai arba pasinaudodami agentūros Relaksturas paslaugomis

Kaina: 
63 €


Degantys pasiūlymai
349 €
488 €
Gegužės 30 d., 7 naktys, AI, Olympus Thea 4*
125 €
195 €
Gegužės 3, 10, 17, 24 d., 7 nakvynės 4* SPA viešbutyje AI...
140 €
Gegužės 31 d., 7 naktys 5* SPA viešbutyje BB/AI Victoria...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt