Bulgarija, viešbutis Victoria Palace SPA 5*

Rugpjūčio 30 d., 7 naktys 5* SPA viešbutyje BB/AI Victoria Palace

7 naktys, maitinimas pasirinktinai: pusryčiai (BB)- 309 €/asm., pusryčiai ir vakarienė (HB)- 329 €/asm., viskas įskaičiuota (AI)- 419 €/asm.

Saulėtajame krante, vos už 30 metrų nuo jūros įsikūrusiame penkių žvaigždučių viešbutyje „Victoria Palace Spa“ veikia SPA centras su baseinu, sauna ir turkiška pirtimi.

Visuose numeriuose yra oro kondicionieriai, kabelinės televizijos kanalus rodantys televizoriai, sofos ir balkonai. Iš daugumos numerių atsiveria Juodosios jūros vaizdai. Atvykę svečiai vaišinami vaisiais ir saldainiais.

Viešbučio vestibiulyje veikia nemokamas belaidis internetas.

Prabangiame restorane „Hollywood“ patiekiami bulgariški ir tarptautiniai valgiai. Svečiai taip pat kviečiami apsilankyti itališkame restorane „La Gondola“. Apgyvendinimo įstaigoje yra 5 barai, tarp kurių – airiška užeiga ir baras, kuriame pažaisite biliardą.

Nesebaro senamiestis yra vos už 7 kilometrų.

Į  kainą įskaičiuota: 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kainą neįskaičiuota: skrydžių iš Kauno į Bulgariją ir atgal bilietai, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal (12 €), sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos.

Skrydžio informacija:   Į Bulgariją nuskrendama ir grįžtama pigiųjų skrydžių aviakompanijų reguliariais tiesioginiais reisais. Skrydžių bilietus klientai gali įsigyti savarankiškai arba pasinaudodami agentūros Relaksturas paslaugomis

 

Kaina: 
309 €


Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt