Bulgarija, viešbutis Diamant Residence 4*

Gegužės 3, 10, 17, 24 d., 7 nakvynės 4* SPA viešbutyje AI Diamant Residence

7 nakvynės, maitinimas "viskas įskaičiuota (AI). Kaina: 7 nakvynėms- 125 €/asm. standartiniame kambaryje.

Ši apgyvendinimo įstaiga yra 6 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Saulėto Kranto kurorte, už 400 metrų nuo Juodosios jūros ir už 2 minučių kelio automobiliu nuo senovinio Nesebaro miesto įsikūrusiame „viskas įskaičiuota“ tipo viešbutyje „Hotel & SPA Diamant Residence“ yra lauko baseinas bei mokamas SPA ir sveikatingumo centras. Atstumas nuo viešbučio iki Saulėto Kranto smėlio kopų – 400 metrų.

Visuose „Diamant Residence“ numeriuose rasite oro kondicionierius, vonios kambarius su dušais ir balkonus. Viešnagės metu galėsite nemokamai pasportuoti treniruoklių salėje ir naudotis vestibiulyje veikiančiu belaidžiu internetu.

„Hotel & SPA Diamant“ restorane patiekiami bulgariški valgiai. Viešbutyje yra keletas prekybos centrų, kirpykla ir baras prie baseino. Svečiams kasdien ruošiami savitarnos pusryčiai.

„Hotel & SPA Diamant Residence“ yra už 2,5 km nuo vandens pramogų parko „Action“, o į Burgaso oro uostą automobiliu nuvažiuosite per pusvalandį. Priešais viešbutį esančiame Nesebaro stadione įrengtos įvairios futbolo aikštės ir teniso kortai. 

Remiantis nepriklausomais atsiliepimais, šis rajonas yra svečių mėgstamiausias vietovėje Saulėtas Krantas.

Ši apgyvendinimo įstaiga pripažinta turinti geriausią vertę Saulėtame Krante! Čia viešintys svečiai gauna daugiau už tai, ką moka, palyginti su kitomis apgyvendinimo įstaigomis šioje vietovėje.

Į  kainą įskaičiuota: 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje su maitinimu "viskas įskaičiuota".

Į kainą neįskaičiuota: skrydžių iš Kauno į Bulgariją ir atgal bilietai, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal (12 €), sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos.

Skrydžio informacija:   Į Bulgariją nuskrendama ir grįžtama pigiųjų skrydžių aviakompanijų reguliariais tiesioginiais reisais. Skrydžių bilietus klientai gali įsigyti savarankiškai arba pasinaudodami agentūros Relaksturas paslaugomis

Kaina: 
125 €
Buvusi kaina: 
195 €


Degantys pasiūlymai
349 €
488 €
Gegužės 30 d., 7 naktys, AI, Olympus Thea 4*
125 €
195 €
Gegužės 3, 10, 17, 24 d., 7 nakvynės 4* SPA viešbutyje AI...
140 €
Gegužės 31 d., 7 naktys 5* SPA viešbutyje BB/AI Victoria...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt