Bulgarija, viešbutis Atol 3*

Rugpjūčio 30 d., 7 nakvynės 3* BB/HB viešbutyje Atol
 
7 nakvynės Bulgarijos kurorte Saulėtas Krantas. Maitinimas pasirinktinai: pusryčiai (BB)- 119 €/asm., pusryčiai ir vakarienė (HB)- 175 €/asm.
 
Vieta: Saulėtas Krantas. Atstumas iki smėlio paplūdimio yra apie 150 m. Viešbutis yra kurorto centre (Saulėtojo Kranto). Atstumas iki oro uosto yra apie 35 km (Burgaso).

Ši apgyvendinimo įstaiga yra 2 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Puikiai jaunų svečių poilsiui tinkantis viešbutis „Atol“ įsikūręs Saulėto Kranto kurorto centre, už maždaug 150 metrų nuo centrinio paplūdimio, greta garsiosios Gėlių gatvės. Iš čia per minutę nueisite iki barų, restoranų ir savitarnos užkandinių.

Viešbučio apylinkėse gausu pramogų vietų, o netoliese įsikūrusi autobusų stotis, iš kurios galima nuvykti į Varną, Burgasą ir Neseberą.

Kiekviename patogiai įrengtame numeryje rasite oro kondicionierių, balkoną bei papildomą lovą.

Komplekse taip pat veikia puikus iki 80 svečių talpinantis restoranas. Pageidaujantys svečiai gali nemokamai naudotis gretima automobilių stovėjimo aikštele.

Kitoje gatvės pusėje rasite keletą dovanų parduotuvėlių, visą parą dirbančią nedidelę būtiniausių prekių parduotuvę, vaistinę, kinų restoraną, gydytojo kabinetą ir kirpyklą. Už 50 metrų nuo viešbučio yra 3 aukštų šokių klubas, paštas bei vaisių ir daržovių turgus. 

Remiantis nepriklausomais atsiliepimais, šis rajonas yra svečių mėgstamiausias vietovėje Saulėtas Krantas.

Ši apgyvendinimo įstaiga pripažinta esanti vienoje geriausiai vertinamų vietovių Saulėtame Krante! Svečiai čia jaučiasi laimingesni nei kitose kaimynystėje esančiose apgyvendinimo įstaigose.

Poroms ypač patiko vieta – kelionei dviems asmenims ją įvertino 9,3.

Į  kainą įskaičiuota: 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje su pasirinktu maitinimu.
 
Į kainą neįskaičiuota: skrydžių iš Kauno į Bulgariją ir atgal bilietai, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal (12 €), sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos.
 
Skrydžio informacija:   Į Bulgariją nuskrendama ir grįžtama pigiųjų skrydžių aviakompanijų reguliariais tiesioginiais reisais. Skrydžių bilietus klientai gali įsigyti savarankiškai arba pasinaudoti agentūros Relaksturas paslaugomis
Kaina: 
119 €
Buvusi kaina: 
165 €


Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt